reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ida, Smoniq to chyba jakieś problemy miała po porodzie, dobrze kojarzę ?
Wogóle tak mnie naszło, czy z tych naszych październikowych dzieciaczków wszystkie urodziły się zdrowe ? Pamiętam, że był ktoś kto miał podejrzenie zespołu jakiegoś bo testy pappa były kiepskie.
Sivle gratulacje :-)
 
reklama
Sivle gratulacje:D!
dobranocka kciuki zaciśnięte:)
Ida -łączę się w niewyspaniowym bólu:(.Amelka jak skończyła 3 miesiące ,zaczęła mi ładnie spac dorana z przerwą na karmienie na spiąco o północy.Tak się juz cieszyłam!niestety,długo to nie potrwało i znów jest budzenie sie w nocy z ryyykiem itd...a było juz tak pięknie...eeech...:(
 
ANIAWA już wiem bo poszperałam w prawie oświatowym- niestety za ferie tegoroczne nie przysługuje nam urlop uzupełniający.Niestety.Także chyba tobie do czerwca nie starczy tego uzupełniającego.Bo mi kończy się macierzyński 27 lutego i potem 42 dni uzupełniającego -czyli do 10 kwietnia! A potem chyba będę na L-4.
 
hej dziewczyny! podczytuje was w wolnych chwilach ale na naskrobanie czegoś czasu juz brak. Musimy robić małej inhalacje 3 razy dziennie, wiec gdy nie spi to albo te nieszczesne inhalacje, albo jakies inne leki, karmienie, przewijanie i tak w kółko, niestety poprawy narazie nie widac, mamy isc dzis do lekarza zeby ja osłuchała (wczoraj tez byliśmy na izbie przyjęć), boje sie zeby nie wyszła z tego jakas grubsza sprawa. chcemy uniknąć antybiotyku ale coraz bardziej w to wątpie. trzymajcie kciuki za Karolę bo wiem ze Wasze kciuki mają jakąś tajemną moc:)
 
magnolia trzymam kciuki!
my dzisiaj do lekarza, zobaczymy co z tym katarem, bo już 2 tygodnie trwa... więc też proszę o kciuki, za wizytę
 
Sivle96 gratuluję suwaczka!!!!

Mała Mi, Happybeti - bardzo dziękuję, mam coraz większego nerwa... (a swoją drogą jak klepiecie w klawiaturę trzymając kciuki????) ;-)

Magnolia, usciskaj swoją Niunię z okazji 4 miesięcy od Justynki i ode mnie :-* I duuużo zdrówka zyczymy!


Jestem coraz bardziej pewna ze usłyszymy dzisiaj pierwszy raz od lekarza o jakiejś alergii... Znalazłam suchą skórę na kolanku, za uszkiem.... A te placki na udach zrobiły się już całkiem spore :((( Nie wiem co to będzie.... Przecież ani ja nie zmieniłam diety (choć i tak prawie nie karmię) ani Justynce jeszcze nic nowego nie podawałam! I co się robi z takim dzieckiem? Przecież nie zacznie jeść nutramigenu, bo teraz już nie będzie jej smakował - za duża jest! :((((
 
dobranocka oby to nie była skaza, ani żadna alergia, ani nic takiego.
jeśli trzeba to pewnie da się dziecko przestawić na nutramigen, ale to wcale nie musi być alergia pokarmowa.
 
reklama
Do góry