reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja niedawno się wykąpałam i powiem Wam, że płakać mi się chce :-( wyszło mi tyle włosów, że po prostu usiąść i płakać tylko :-( :-(
skąd ja to znam... nie dość że mam piórka a nie włosy to jeszcze wypadną mi do reszty i będę na G.I Jane się czesać:///
Dziewczynki wlosami sie nie przejmujcie, po prostu one musza teraz wyleciec ehh( w ich miejsce nowe urosna) u mnie sie wlasnie zaczelo(ale ja sie ciesze poki co bo ja mam strasznie duzo wlosow i jak ich troche wypadnie to moze zaczna sie ukladac). Milego
to ja jestem skłonna zamienić się na problemy z włosami:D:D:D

ja dzionek spędziłam z córą, obejrzeliśmy z małżem film a teraz idę dać młodej butlę to może pośpi dłużej niz do 3ej...
a że już jest "dzisiaj" to powiem "do napisania później";D
 
Ulisia ja byłam na L4 całe wakacje, a Ty jak byłaś 2 tygodnie to chyba nic Ci to nie da, bo teoretycznie urlop przysługuje w wakacje 6 tygodni, a pozostały czas jesteśmy do dyspozycji dyr. Przynajmniej tak pamiętam.
Roxannka dzięki. O tym, że do końca marca trzeba wykorzystać wiem, ale może nauczyciele mają inaczej.
 
e-lona dokładnie tak z tymi wakacjami, ale z wykorzystaniem zaległego urlopu to by trzeba było KN poczytać albo spytać kadrowej w szkole. ja to od 10 marca bezrobotna będę... może da się jakiś zasiłek skombinować ;)
 
Hej dziewczyny, zanim poczytam, co u Was, przekazuję sms od DZIULKI:

"Hej kochane, nie martwcie się o mnie, bo juz 4 dzień nie mam neta ani tel. stacjonarnego, mam mega wkurw i jutro dokonam chyba zabójstwa! Żeby 4 dni nie mogli naprawić awarii w dzielnicy! Zdycham z tęsknoty za wami i za forum! Mam tyle wam do opowiedzenia, że jak dorwę net to serwery padną. Z nudów oglądam debilną tv. Komp mam naprawiony, zdjęć nowych trochę. Teraz jadę na 30 szwagierki. Leane drze japę w głos jak się śmieje aż ściany drżą, jedynie wieczorami jej dziąsła dakuczają, ząbków nie widać jako tako. Robi troszkę dłuższe noce. A ja już bez wkładek i stanika karm. Kocham was!"
 
dzięki za wieści od dziulki
ja wczoraj pisałam do maga76, bo mi jakoś jej brakowało i mi odpisała, że nie ma dostępu do netu i będzie w poniedziałek i że Was pozdrawia.
 
reklama
efa, nie wiem o co chodzi ale wesoło to nie brzmi, więc :*:*:*
Rzutka, za pierwszym razem pomogło (tej nocy kiedy o tym pisałaś), potem jakoś dawałam radę... a dzisiaj w nocy dałam jej butlę, wytrąbiła 90tkę tylko no i ......... 0 3ej SIĘ OBUDZIŁA!!!!!!!!!!!!!!!! TO DZIECKO MA JAKIŚ TIMER USTAWIONY PO PROSTU!!! mąż oszukał ją smokiem,i do 5:30 pospała , no ale wtedy po butli o północy spała prawie do 8ej......... widocznie tak ma być:///

nic mi się nie chce...
 
Do góry