reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Tak, Jurek to był mój kolega z dawnych lat. Nieraz stałam z nim na scenie, nieraz się razem wygłupialiśmy. Takie to smutne...

Współczuję i faktycznie musiało Ci być bardzo głupio przeczytać coś takiego...przytulam

Ja mam dziś ogólnie doła,napisałam dlaczego na wątku o obawach i jeszcze do tego nie wyspałam się.Sąsiedzi 2 piętra niżej mieli imprezę i mały sie kręcił w łóżeczku,ja też nie mogłam zasnąć...chociaż bardzo głośno nie było ale było ich jednak słychać.W końcu poszłam do nich po 1.00 w nocy i grzecznie poprosiłam żeby troche przyciszyli bo mam male dziecko.Całkiem wyłączyli chyba,bo cisza jak makiem zasiał.W rezultacie poszłam spać o 1.30 a o 6.00 rano niuniek mnie już obudził bo się wyginał w lóżeczku i jeszcze wspinał do góry i wkurzał się że już nie ma gdzie dalej "iść",bo głową dotykał ochraniacza na szczebelki i musiałam go co chwilę brać w dół łóżeczka.Jak jutro będzie tak robił to go wezmę do łóżka do siebie...bo nieprzytomna jestem dzisiaj.Martwię się o niego...już się nie wiginał i znowu....
 
Efa, czarodziejka przytulam
mnie trochę głowa boli po wczorajszych % i spać mi się chce, a nie bardzo mam kiedy się położyć. synuś dostał znowu wysypki, więc może to jednak proszek - przytulał się do ubrań dziadków, które to ubrania nie były wyprane w naszym proszku, więc może to to.
a ja właśnie zauważyłam, że mój leżaczek można jeszcze fajnie rozłożyć ;-) a już chciałam kupić nowy, ale ja jestem głupia :-D
ale chyba skok się kończy, bo leżaczek i samodzielna zabawa wróciły do łask ;-) tylko nie widzę jakoś nowych umiejętności, chyba, że ten pisk i różne inne głośne dźwięki też się liczą;-)
 
Ostatnia edycja:
efa współczuję utraty bliskiej osoby:*
czarodziejkaM dobrze, że poszłaś uciszyć towarzystwo bo nie wiadomo do której by tak imprezowali i nocka cała nieprzespana by była.
natolin jeśli chodzi o wysypkę u dziecia po wizycie u teściów to my mamy tak samo, prawdopodobnie to wina proszków do prania.

A ja dziś średnio wyspana bo małej zachciało się w nocy pobuszować i dwie godziny od 2 do 4 nie spała ale jak usnęła to pospała chociaż do 8:-)
miłej niedzieli życzę:-)
 
dzięki, u mnie to nie teściowie tylko moi rodzice, mama powiedziała, że jak się skończy jej proszek to przechodzi na ten płyn co my :-)
a synek znowu nie pocieszony z samodzielnego leżenia i nie bardzo mam jak obiad zrobić...
i jeszcze nam się mole spożywcze wylęgły :-( no koszmar!!! :-(
 
hej:-)
Melduje się po ciężkiej nocy (impreze miałam do 3 w nocy)a Miłosz wstał o 7 więc kolejną noc zaliczam do serii NIEPRZESPANYCH:-)
Onesmile dziękuje za propozycje sałatki z tuńczykiem (zrobiłam i wszyscy się zachwycali):-)
Oprócz tego postawiłam na "chłopskie"żarło:były zapiekane ziemniaki z masłem czosnkowym,żurek oraz robiony smalec z chlebem i kiszonymi ogórkami. Były jeszcze trzy placki (przekładaniec z migdałami,szarlotka i sernik na zimno)oraz inne mniej istotne przekąski:-)

Efa faktycznie nie ma jak dowiedzieć się o śmierci kolegi z takiego właśnie portalu.Niech spoczywa w pokoju...
Czarodziejka życzę by dół minął tak szybko jak się pojawił i by z małym wszystko było w porządku:-)
Natolin łącze się w bólach po % i Tobie (oraz sobie) życzę by ból głowy zniknął:-)

Aaaa i muszę się pochwalić że byłam dzisiaj z młodym na sesji zdjęciowej (jak będą tylko wywołane fotki z moim modelem to oczywiście wrzuce na odpowiedni wątek ):-)
No i powiem Wam jeszcze że dzisiaj mam jeden roczek więcej...to już 26 lat (hihi starość nie radość):-)
Życzę Wam udanej niedzieli a ja spadam sprzątać bo moje mieszkanko po wizycie znajomych wygląda jak plac boju:wściekła/y:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
rysia85 no to wszystkiego najlepszego,spełnienia marzeń i zdrowia dla dzidziusia:-)To Ty jesteś jak ja styczniowa dziewczyna hehe,ja 04.01 obchodziłam trzydziestkę,to ja to dopiero stara dupa jestem:-D
 
reklama
Rysia wszystkiego naj! Oj chciałabym znowu mieć tyle lat :-p
Efa moje kondolencje.
Natolin dzięki. W przyszłym miesiącu zadzwonię do kadr.
A ciekawa jestem czy zostałyście poinformowane do kiedy macie macierzyński? Mnie nikt łaskawie nie poinformował, a myślałam, że muszą mi powiedzieć.

Widziałyście tą "genialną" reklamę goodbye appetite? Ciekawe co za "geniusz" wymyślił hasło: zamień kluseczki na figurę laseczki ?
 
Do góry