reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Rzutka, gratuluję suwaczka :-)
Kasis mój je 5 razy na dobę( a raczej na dzień bo w nocy już od miesiąca nie je) po 180 ml.Dodatkowo wypija ok 150 ml herbatki.Obecnie jest to 100 ml herbatki jabłko z melisą i 50 ml ułatwiającej trawienie.do wczoraj dostawał też jedną porcję mojego mleczka,od dziś już tylko i wyłącznie na mm.:-( Wychodzi,że je co 3-3,5 godziny.
 
reklama
jak się uczesałam to wypadło drugie tyle conajmniej :-(

u mnie z wypadaniem wlosów masakra.Wypadają od miesiąca,muszę chodzić ciągle w spiętych,bo lecą mi ciągle i potem wyjmuje małemu z rączki:-( Mycie ich to też niezłe wyzwanie,zostają mi w dłoniach całe kępy,suszę nad wanną żeby nie leciały na całą łazienkę...jak przestałam karmić i ściągać pokarm to zaczęłam brać tabletki...narazie efektów nie widzę żadnych!:wściekła/y:
 
dziewczyny powiedzcie co sie dzieje z moim dzieckiem jak zjadł o 8 rano to dopiero o 17 następny raz a za chwile po tym pościł baka takiego mokrego ale było go słychać chyba na końcu ulicy, przebrałam go była kupka delikatna ale żółta później zasnął na chwile i zaraz to samo bąk mokry i znowu kupka żółtą. czy to idą mu ząbki? a do tego niespokojny:((((
Gosia niby ma tą skazę
 
i mozesz tak mieszac te mleka? wiem ze ten nutramigen to bleee niedobry, wiem co brata syn mial skaze i teraz ma 7 lat i tylko czekolade zje to juz mu plamy wyskakuja nie fajna sprawa
u nas tez ida zabki ale Mala sie slini i raczki do buzi wklada,ale kazde dziecko rzechodzi to inaczej
 
Laski ratunku :-) Artek zaczął chyba 4 skok rozwojowy... od przedwczoraj maruda straszna, ciągle głodny i zasypia dopiero po 23... dziś jest masakra, siedzi na cycku od kiedy wróciliśmy ze spaceru... o 13... Je i przysypia, przebudzi się, pobawi, pouśmiecha 15 minut i jeśc... cycków nie czuję...
 
reklama
Do góry