reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
przyznam ,ze nigdy nie liczyłam w sumie ile razy daje:((((ale dziś będę wiedzieć dokładnie. Błażej przyym pije jeszcze herbatki tak do 100ml ,ale to róznie.
 
O kurde Efa i tak jest codziennie ? Ja bym chyba nie była w stanie funkcjonować po takiej nocy.
Kwestia przyzwyczajenia :-). Ale tak, te nocki są zawsze takie. A poranki raz lepsze, raz gorsze. Muszę sobie skołować bardzo ciemne zasłony do pokoju, bo Olek się budzi wtedy, jak robi się jasno - sygnał do pobudki. Jak będzie ciemno, może go oszukam i pośpi dłużej.


widzisz? coś za coś... za to Efa ma fajnie bo może wszystko jeść...

Efunia Ty to pewnie nocami spalasz :-)

A może rzeczywiście te nocki mają coś wspólnego z moim bezkarnym obżarstwem ;-). Znaczy się z tym, że mi i tak waga spada. Ulisia, pewnie masz rację, że coś za coś :-)
 
Witam się popołudniową porą:))
natolin jeśli chodzi o noszenie dziecko to rehabilitantka dała nam kilka wskazówek, m.in. kategorycznie zabroniła noszenie dziecko na ramieniu, najlepiej przodem do świata i to jeszcze trzeba ją prościutko trzymać żeby nie była przekrzywiona na żadną stronę (nie zawsze się udaje bo nie widzę jak ją trzymam ale po kilku chwytach już wiem jak ręce układać). Jeśli chodzi o podnoszenie i odkładanie to z pozycji na boczku ją mamy chwytać i zwracać uwagę jak ją trzymam na kolankach żeby też siedziała prosto.
Roxannka zazdroszczę tego winka, ja niestety karmię piersią i alkohol całkowicie odpada ale za 3 miesiące wracam do pracy i przestanę karmić to sobie wtedy zaszaleję;-)
rysia85 udanej imprezki:-)
kasis strasznie przeżycie, oby nigdy więcej

efa współczuję, masz bardzo dużo pobudek w nocy. Moja córa jest łaskawa dla mamy wybudza się przeważnie tylko raz a zdarza się, ze ok 6-7 rano

A my dziś idziemy odwiedzić znajomych, którym urodził się synek ponad 2 miesiące temu. Mam nadzieje, że niunia będzie grzeczna i pozwoli rodzicom chwile poplotkować.
Miłego dnia życzę:-)
 
Dzień dobry wszystkim w popołudnie:)

Onesmile, jak minęła nocka?
Kasis, jaką herbatkę podajesz Błażejkowi przy alergii? Ja podawałam z zawartością rumianku i lekarze zabronili, że uczula, wogóle poinstruowali nas, że w przypadku alergii tylko woda przegotowana i rzeczywiście po odstawieniu mały nie marudzi "bez powodu". Ciekawa jestem jak jest u Was?
 
reklama
ja mu daje herbatke z kopru włoskiego,co do alergii on ma słabą tą alergie, nikt mi nie mówil ,że nie mozna:(((na dniach ide na szczepienie i sie zapytam.
 
Do góry