reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

mała_mi mamy podobne problemy,nawet skoki nam się zgrały.Mam nadzieję,że w domu lepsza atmosfera?

czarodziejkaM nasze dzieciaczki to i tak "wiekowo" są podobne, mój lada dzień też skończy 4 miesiące.
Gratulujemy suwaczka!!!
Co do atmosfery w domu, to teściowa już uspokoiła swoje hormony heh, tyle że pewnie to i tak chwilowe bo dzisiaj znowu gdzieś musi iść i pewnie wróci styrana do domu i będzie narzekała na ból nogi. No ale mnie na szczęście nie będzie bo na uczelnię idę a mąż idzie z Łukaszkiem do naszych znajomych :)
 
reklama
Hej dziewczyny, zanim się wczytam w forum, przekazuję wiadomość od Dziulki, że nie ma internetu i w dodatku do soboty musi czekać na swojego laptopa.

czarodziejka, gratuluję suwaczka!

ulisia, ja też trzymam kciuki
 
Ostatnia edycja:
Ulisia, właśnie doczytałam neurologa - TRZYMAJCIE SIĘ DZIELNIE!! A my trzymamy z Justynką kciuki (Justynka w prawdzie trochę oszukuje, bo trzyma kciuki, ale... czasem w buzi, no ale chyba jej to wybaczycie...?)

Ida, ja nie rozkręcam klawiatury przed myciem jej prysznicem :)))) Potem w ciepłe miejsce, wytrzepać wodę trochę - i jest czysta :-) A masz moze Pl napisy do 7 odcinka 7 serii House'a? Ozłociłabym Cię! Obejrzałam już 8 odcinek, a 7 nadal czeka....

Aha, na koniec Tesco - promocje:
Która się nie załapała na pieluszki Pampers Giga Pack (trójki np 186szt) to od wczoraj są znowu w promocji za 99,95zł (53gr/szt.) Ja idę dzisiaj polować :-)
 
hej
Mam dzisiaj kilka rzeczy do zrobienia ale jestem tak padnięta że nie wiem jak to ogarnę bo dzisiaj kolejna noc z serii NIEPRZESPANYCH.Dziecie znowu nie spało w nocy (tym razem od 2 do 6) oprócz tego gdyby tylko mógł to połknął by swoje ręce a z jego śliny można by było utworzyć jakieś średniej wielkości jeziorko (dzisiaj koniecznie muszę kupić śliniaki)a tak poza tym muszę jeszcze dzisiaj obskoczyć babcie i zaliczyć jakiś sklep by kupić żarcie na jutrzejszą impreze u mnie w domu..achhh gdyby tylko dało cofnąć się czas to wymyśliłabym coś by w sobotę nikt do mnie nie przychodził (a będzie 20 osób)i cały dzień spędziłabym w piżamie a M zająłby się Miłoszkiem:-)Obstawiam że mój syncio też ma skok rozwojowy bo jest bardzo bardzo bardzo marudny i absorbujący na maksa;-)
Aaaa i ja też dzisiaj dostałam upominek z hippa:-)
Czarodziejka gratuluje suwaczka:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Rysia jak ja ci współczuję tych nocy!!!! Bidulko:-:)-(. Mój Franek też się tak ślini! Normalnie masakra!!!!

Super,że dostałaś upominek;-)
Życzę Ci,żeby jutrzejszy dzień minął spokojnie. I dalej będę trzymała kciuki za przespaną nockę:tak:
 
Tak mnie nakręciłyście tymi upominkami, że zarejestrowałam sie w Hippie :-)
A Justyna się popsuła chyba - wstaje w nocy znowu, jak noworodek! Dzisiaj koło 1 i 5, wczoraj o 2 i 6. Bez sensu! Ja chcę znowu przesypiać nocki!!

PS
A Dziulkę pewnie roznosi co tu skrobiemy na BB hihihi! :)))))) Jak wróci to na bank zaleje nas potok zdjeć Leane, tak długo już wyczekiwany, a sama Dziulka przeleci huraganem radości przez wszystkie wątki po dwa razy każdy ;-) Dziulka, tęsknimy!

A gdzie jest Moriam?
 
Ostatnia edycja:
Witam! Wpadam tylko na chwilkę żeby się pochwalić, ze dziś z rańca przyszła do mnie paczuszka z hippa dokłądnie taka sama jaką dostała emiliab, czyli: przecier jabłuszkowy, saszetka mleka nastepnego i herbatki jabłkowej z melisą, łyżeczka plastikowa, kupony rabatowe do rossmanna i jakieś ulotki :-) jakby ktoś chciał to trzeba się zarejestrować na stronie hippa w klubie maluszka i po kilku tygodniach przysyłają taką paczkę, aaa a druga jest do odebrania w rossmannie przy kasie za symboliczny grosz po pokazaniu kuponu z tej paczki :-) takie niby byle co a ucieszyło :-p
 
Witam! Wpadam tylko na chwilkę żeby się pochwalić, ze dziś z rańca przyszła do mnie paczuszka z hippa dokłądnie taka sama jaką dostała emiliab, czyli: przecier jabłuszkowy, saszetka mleka nastepnego i herbatki jabłkowej z melisą, łyżeczka plastikowa, kupony rabatowe do rossmanna i jakieś ulotki :-) jakby ktoś chciał to trzeba się zarejestrować na stronie hippa w klubie maluszka i po kilku tygodniach przysyłają taką paczkę, aaa a druga jest do odebrania w rossmannie przy kasie za symboliczny grosz po pokazaniu kuponu z tej paczki :-) takie niby byle co a ucieszyło :-p

To zostawiam was na chwile i "idę" na stronkę Hippa :-)
 
dobranocka, napisów nie mam ale tu masz ten odcinek z lektorem:
MEGAVIDEO - I'm watching it
a ja osobiście polecam na tej stronie wersję z napisami (nie ma limitów w przeciwieństwie do megavideo):
Dr House S7E7 Napisy Pl - Kino_i_TV Hosting plików video - Video.AnyFiles.pl
a co do klawiatury to ja musiałam każdą "literkę" płukać osobno, tak sie posklejały od tej coli;D;D;D
moriam coś kiedys pisała, ze nie wyrabia z załatwianiem itd itp...
czarodziejka, padłam jak zobaczyłam Wasz suwaczek!!! juz nie mogę się doczekać jak zobaczę "4" na swoim;D ale ten czas leci... GRATKI!!!
RYSIA, a ty butla karmisz, tak? bo ja w nocy cysiem, i nie ma bata zeby młoda mi nie zasneła przy "Stołówce" w nocy;D boję sie tylko co będzie jak skończymy przygodę z cysiem...

a ja sie zarejestrowałam na stronie bobovity:D noc do kitu, bo jak młoda się obudziła o 3:38 (i to po butli na dobranoc o 22ej!nie widzę różnicy w długosci spania po mm a po moim mleczku...niestety)) tak już do "powstania" z wyra leżała przyklejona do jednego albo drugiego cysia, nawet pozycji zmienic nie mogłam bo był krzyk... biodra bolały jakby mi je ktoś w imadło wsadził...
mąż walczy z piecem, dzieć drzemie, obiad się dusi (gulasz)a ja znowu na bb:D
później pewnie pojedziemy do Dębna, ale na spacer chyba same pójdziemy bo M ma zamiar klocki hamulcowe wymienić w naszej reni. no i zła jestem na to zycie nie daje nam szans spędzenia czasu w trójkę!!!grrrrrrrrrrrrrr
 
reklama
Doberek ;-)

Ja dzis super wyspana , bo maly jak zasnął o 23-ciej to obudzil sie o 5-tej i to tylko na karmienie i zmainę pieluszki i spalismy dalej jeszcze 2 godzinki - potem kolejne karmienie i spalismy do prawie 10-tej :-)

efa - czytalam o torcie - no co za barany w tej cukierni! - a gdzie słynne powiedzenie "klient - nasz pan"?! Mam nadzieje ,ze mimo wszystko torcik sprawil radosc.

dobranocka - nie dziwię sie ,ze ucieszyl Cie nowy zakup. Kurde tyle dac za spodnie- super. Ja tez nie lubie wydawac duzo na jedna rzecz , wole kilka za niewiele :-)

ida - fajnie ,ze wizyta u okulisty przebiegla tak milo. Czyzby to byla wizyta prywatna? A co do chusty , to mam nadzieje ,ze sprawdzi sie i córcia polubi ją tak jak mój Dorian.

e-lona - milo bardzo ,ze kolezanka z pracy przyszla w odwiedzinki. U mnie tylko pytaja ,kiedy ja wpadne im pokazac malego, ale i tak sie cieszę ,ze mysla o nas.

sivle - dzielna mama z Ciebie jesli chodzi o to szczepienie :D:D

luty małgos-daj znac jak mąż sobie poradzil

dawidowe -dobrze ,ze wyjasnila sie sprawa z mężem. No i super ,ze malutka tak wcina juz wszystko :-) Jestescie z tym do przodu, ale gonimy Was.

rysia zyczę wreszcie PRZESPANYCH nocy!
 
Do góry