reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witajcie bo cały dzien mnie nie było. Ciagle cos najpierw sprzatanie potem długi spacer z małą i jakies zakupy dla dziadka i babci potem mała absorbowała mnie totalnie. Potem maz a na koniec ługa kapiel bo Laura juz spi.
Wicie rozbawia mnie moje dziecko jak dostaje nowe smaki dzis dostała kaszke ryzowa z malinami. Jadła tez mrchewke z ziemniakiem ale to juz 3 dzien. Jak narazie dwa warzywa i dwa owoce i jest wszystko ok. Generalnie mineło juz 2 tygodnie potraw wiec mysle ze jak by miało cos wyjsc to juz by wyszło. Wracajac do małej to bierze jedna łyzeczke albo jednego łyka i pierwsze cos słysze to zawsze "błe" za drugiem sprobowaniem mlaszcze a przy trzecim jesli to kaszka to nawszelki wypadek trzyma flache abym jej nie wyrwała a jak cos łyzeczka i mnie ponagla "ej" i macha rekami i noga trzymajac buzie szeroko otwarta.
 
reklama
to super widok,jak dziecko tak zajada:).Ja z jednej strony juz nie mogę się doczekać takiego jedzenia Amelki,a z drugiej strasznie sie boję,że będzie na coś uczulona...:(.Ale super,że u was wszystko dobrze:).
 
Werna,a próbowałaś tym sposobem z naszego forum "przyklejony-zasady -przeczytaj"?

spróbowałam i udało się, dzięki...a ja tyle czasu zmarnowałam na kombinacje.
gosia91-z pomocą happybeti stworzyłam suwaczek, zachęcam do skorzystania ze wskazanego przez Nią sposobu....
 
Ostatnia edycja:
witam nocne mamuski:)moj skarb zasnal oczywiscie przed tv bo to ostatnio najlepsza usypianka dla niego:)maly terorysta rosnie:)dzis mielismy polorzna i zrobila wielkie oczy bo maly 7 kg i 67cm:)ale nadal walczymy z wysypka:(bezskutecznie:(
 
dagisu śmiało możesz tydzień później, a nawet niektórzy przeciwnicy szczepień uważają że należy opóźniać jak najdłużej... :-)

"foć"??? chyba nie zaczaiłam:D jutro wieczorem może uda mi się coś wrzucić:D tylko nie komentować mi profesjonalności wiązania bo ja początkująca!!! najważniejsze że dzieć nie wypadł a ja powiesiłam pranie;D;D;D


PS, Ulisia, "foć" czyli "fotografuj", tak? ale ja tępa jestem;D;D;D

taaaak! nie boj się, nikt nie będzie komentował, najwyżej Ci coś podpowiem na PW jakby było trzeba. a ćwiczenie czyni mistrza! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry