reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

wróciłam z zakupów - było super, ale dużo ludzi, a ja nie przyzwyczajona. Myśliciel mi się za bardzo nie włączał, udało mi się trochę odprężyć... :-)

bilans zakupowy - 2 pary spodni i jedne dresy po domu dla mnie, śpioszki dla Dziuba, żel do kąpieli z perfumerii to na plus i jeden zgubiony przez pana z szatni szalik - to na minus. Nie uwierzycie, ale wyjął z czyjejś kurtki inny i mi dał. Jakaś masakra. Ale wzięłam - co miałam zrobić jak mojego niet a tu mróz i śnieg...
 
reklama
wróciłam z zakupów - było super, ale dużo ludzi, a ja nie przyzwyczajona. Myśliciel mi się za bardzo nie włączał, udało mi się trochę odprężyć... :-)

bilans zakupowy - 2 pary spodni i jedne dresy po domu dla mnie, śpioszki dla Dziuba, żel do kąpieli z perfumerii to na plus i jeden zgubiony przez pana z szatni szalik - to na minus. Nie uwierzycie, ale wyjął z czyjejś kurtki inny i mi dał. Jakaś masakra. Ale wzięłam - co miałam zrobić jak mojego niet a tu mróz i śnieg...

:-D ale się uśmiałam, szkoda że pan Bareja nie żyje tematów filmowych to by mu nie zabrakło:-)

a bilans zakupowy superaśny;)ja muszę mieć drugie podejście;)

udało mi się ..udało mi się-porządnie zacytować:-D

dziewczyny mam ochotę pojechać do teściowej na parę dni pociągiem, czy ktoś już podróżował z maluszkiem naszymi polskimi kolejami?
 
a długo musisz jechać? ja uwielbiam pociągi i gdybym miała gdzie to bym z małym pojechała ;-) na razie musi nam metro wystarczyć ;-)
zakupów to mi w ogóle nie brakuje i już się zastanawiam kiedy zrobię zakupy z resztą prezentów i jakimś jedzeniem na święta. masakra, jak wczoraj wpadłam na trochę do centrum handlowego po suszarkę to się załamałam...
a wczoraj wyszliśmy do znajomych sami, fajnie było :-) mały został z moimi rodzicami. jak wróciliśmy przed 22 to już smacznie spał, a dzisiaj obudził się 7:15. kochany :-)
 
oglądam filmiki Zawitkowskiego o pielęgnacji niemowlaka i kurcze mi położna kazała podnosićmałego pod pachy :| tak też robiłam, a tu widzę, że się nie powinno. Ale w takim razie jak podnoszę go do odbicia to niby jak mam go sobie na ramię położyć
 
strip, ja łapię za pupę i pod główkę tak stabilnie jak jest juz do mnie przytulona i nachylam sie z nią lekko jednocześnie podsuwajac sobie wyżej, na ramię

dziewczyny, które piły *spam*!!!
na ulotce jest napisane że 1 dawka to 15ml czyli jedna łyżka,ale jak nalałam do miarki 15ml i przelałąm na łyżkę żeby sprawdzić (bo dużo mi się wydawało) to weszła dokładnie połowa!!! mam małe łyżki stołowe czy co?????? mam brać łyzkę czyli 7,5 ml czy z miarki 15ml????????bo pijąc po 15ml to ten syrop na jakieś 2-3dni moze wystarczy...
 
jak mały jest zmęczony i nie może usnąć to pomaga tylko suszarka ;-)
moja się nie spaliła tylko mi spadła dwa razy z dosyć wysoka i nie chciała się już włączyć i poleciałam rano po nową ;-)
mi się czasem udaje przełączyć na komputerową suszarkę ;-)

kasis madlein pisała, że lekarz jej powiedziała, że po tych "mlekach" jak bebilon pepti czy nutramigen mogą być takie zielone kupki. gdzieś na forum, gdzie wypowiada się pediatra też tak przeczytałam. nie jestem na 100% przekonana póki nie usłyszę na własne uszy ;-) ale mój mały na tym pepti też ma ciągle zielone

Natolinko
oprócz zielonej kupki, mały strasznie sie męczył i nie spalam wczoraj od 4,dzis jak znowu zaczęłam mu mieszać spokojniejszy, a kupka taka na w pól zielona i żółta, ide we wtorek na szczepienie wiec powiem. A dzis muszę upolować siuski małego do woreczka bo dam je do badania, próbowałam kilka dni temu i zmarnowałam dwa woreczki ciągle sie odklejały i nic z tego nie wyszło:(

A ja mialam wczoraj gości ,siedzieliśmy przy martini:)i tak sie uśmiałam ze ohho i wyluzowałam:)))to bylo piękne tego bylo mi trzeba:)))))
 
no to fajne spotkanie :-)
mój nie tolerował nutraminegu, dostał kupek z krwią i śluzem. a wy czemu przeszliście na nutramigen z bebilonu pepti?
u nas żadnych innych objawów poza zieloną kupką nie ma, ale i tak się martwię :-(
 
Jak byłam u dokturci powiedzialam jej o tym ze maly strasznie niespokojny,ze placze, oceniła ze to kolki i ze za duzo przybiera na wadze, i maly musi mniej przybierać, a tamte mleczko jest odchudzone, a ja mam zwykły bebilon.
 
reklama
a wczoraj wyszliśmy do znajomych sami, fajnie było :-) mały został z moimi rodzicami. jak wróciliśmy przed 22 to już smacznie spał, a dzisiaj obudził się 7:15. kochany :-)


A ja mialam wczoraj gości ,siedzieliśmy przy martini:)i tak sie uśmiałam ze ohho i wyluzowałam:)))to bylo piękne tego bylo mi trzeba:)))))


My też byliśmy wczoraj u znajomych,a raczej u rodziny-brata mojego męża.Tylko my byliśmy z dziećmi,ale nam to nie przeszkadzało. Ja oczywiście nie popiłam(kierowca),ale,jak wróciliśmy do domu,to wypiłam sobie desperadosa:-).
 
Do góry