reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
U nas tez to sie nazywa pampuchami, albo kluskami na parze.

Swoja droga, sugar, smaka narobilas,ze hej. Wstydz sie, bo ja 'na emigracji' zyje i tu takich przysmakow nie zjem :wściekła/y: A gotuje nieskomplikowanie ;-)
Ja dzis na BB z doskoku, bo tak jak Efa, na cycku wisze od rana...Mniej wiecej co godzine.

Silve - jestem z toba myslami. Poradzisz sobie. Mnie mama wychowywala sama odkad skonczylam 11 lat i dala pieknie rade. I nie Ona jedna!! I Ty dasz!
dawidowe - zacisniete.
monimoni, kasis - strasznie wspolczuje :-(
 
teraz tak myślę ,ze może mój to tez alergik... kurcze nie wiem... kupki robi ładne żółte,pryka sobie dosc czesto, ale wije sie i pręży także na uzi ma jakby lekka wysypkę ,więcej potówek.
 
Sugar jesli o mnie chodzi to menu super :-) szkoda ,ze nie jestem zaproszona hehe.
moriam mnie lekarz powiedzial ,ze jak musze to mogę. Oczywiście mleczrnia w biustonoszu i dodatkowo jeszcze przykryję je ręcznikiem.
monimoni wg mnie nie powinnas rezygnowac z karmienia piersia na rzecz modyfikowanego. Znacznie częsciej to drugie uczula i moze byc jeszcze gorzej. Moze tylko cos co sama jesz , nie służy Lence. Cierpliwosci i powodzenia!
 
kasis mi pediatra mówił, że jak dziecko często pryka i kupy robi to go to też boli, jak byłam w szpitalu to położna mi mówiła, że mały za dużo je i ciągle kupy robi i że to powód płaczu. Teraz jak robi kupy to przed też płacze i jak mu się prykać chce. Sam sobie pupę podnosi i płacze i mu gazy odchodzą, ja mu nogi uginam i masuje brzuch. A pytałaś się lekarza o kropelki?
 
kasis mi pediatra mówił, że jak dziecko często pryka i kupy robi to go to też boli, jak byłam w szpitalu to położna mi mówiła, że mały za dużo je i ciągle kupy robi i że to powód płaczu. Teraz jak robi kupy to przed też płacze i jak mu się prykać chce. Sam sobie pupę podnosi i płacze i mu gazy odchodzą, ja mu nogi uginam i masuje brzuch. A pytałaś się lekarza o kropelki?
dostaje te niemieckie. a kupkę robi raz dziennie przeważnie.
 
natolinku - nabiał zupełnie odstawiłam. Ani mleka, ani serów, ani jogurtów nic!

A już mnie serce boli jak tak stęka, wije się i pręży. No brak kupy bez pomocy czopka mnie martwi :( Dziś 5 dzień nie robi a nie chcę jej przyzwyczajać do czopków. Pije herbatki, dostaje wodę przegotowaną i nic :( Esputicon i Infacol pomaga na gazy ale nie na kupy.
 
monimoni, współczuję Tobie i Lence. Biedactwo, strasznie mi jej żal z tymi wysypkami i brakiem kupek.
A my po 9-tym karmieniu. I przed 10-tym. Już drugi dzień na cycu. Coś czuję, że jak to się skończy, to mi piersi od nadmiaru mleka wybuchną, hehe.
 
reklama
monimoni, współczuję Tobie i Lence. Biedactwo, strasznie mi jej żal z tymi wysypkami i brakiem kupek.
A my po 9-tym karmieniu. I przed 10-tym. Już drugi dzień na cycu. Coś czuję, że jak to się skończy, to mi piersi od nadmiaru mleka wybuchną, hehe.

no wystarczy chyba ,ze przespi jedno karmienie. Mam tak czasem ,ze jak maly sie w nocy sam nie obudzi to musze sama to zrobic , bo mnie ktoryś cyc tak napiernicza , ze spac nie mogę.
Oby sie to wszystko u Ciebie unormowalo i Olus wyluzowal z tym cycaniem , bo mamie odpadna.
 
Do góry