reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
trzymam kciuki makuc za ciebie abys dala rade i za malenstwo aby nie plakalo.
dziękuję za kciuki:) Chyba pomogły, bo poza awanturą podczas szczepenia nocka była ok:)

dzisiaj już się sama siebie bałam, że coś młodej zrobię jak nie przestanie płakać... i nie podejrzewam żadnych boleści bo robiła perfidne "kaczuszki" i podkówki jak na zdj w galerii, czyli po prostu miałąm się nia zajmować rączki itd... NO ŻESZ QRWA ILE MOZNA??????????????
znam to :( my od rana nic tylko się cycamy i zabawiamy. A jak odłożę na chwilę albo do wc pójdę to ryk jak traa la la...

Właśnie wróciłam ze szczepienia... co za koszmar. Następny raz na pewno nie idę. babcia ma mocne nerwy to pójdzie...
Adaś był 3 razy kłuty, darł się strasznie. Ja się poryczałam oczywiście razem z nim...

No i zbliża się taka świąteczna miła atmosfera...
a ja zakończyłam tydzień temu chory związek z tatą Adasia...
Musiałam to wreszcie zrobić bo powoli wykańczały mnie te wieczne kłótnie o byle co...i wytykanie mi tego jaka to jestem beznadziejna...

a dzisiaj mam chyba gorszy dzien, jest mi tak strasznie smutno bo nie wiem jak sobie sama poradzę;(
Po burzy zawsze wschodzi słońce. pamiętaj! poza tym podpisuje się pod tym co napisała Sugar! jesteśmy z Tobą!

ja na obiad bym zjadla fasolke szparagowa i kotleciki z poledwiczek:tak:
a moj maly prezy i steka cala noc po karmieniu ok 2 w nocy:confused:
ale nigdy w nocy mu sie nie odbija bo je przez seninosze go 15 min i nic. wyglada jakby meczylo go to stekanie czy wasze tez tak maja????
oj mają... pytałam o to pediatry i usłyszałam, że tak ma być :/
 
Sugar, no co Ty napisałaś??? Żeś nas zaniepokoiła, teraz się tłumacz ;P. Wędrujesz w czasie?

A u nas wczoraj i dzisiaj karmienie idzie co godzinę licząc od początku karmień, więc właściwie na okrągło. Ale w nocy tylko 3 razy, więc przeżyłam
Moja babcia przysłała Olkowi śliczną kurteczkę... różową w ciemnoróżowe słodkie kwiatuszki!!! Że ja to mam synowi ubrać? Żeby mnie kiedyś za to zastrzelił ;)? Nie mówiąc o mężu.
Przez telefon powiedziała, że on malutki, więc to i tak wszystko jedno. I że ona wróży w ten sposób następną dziewczynkę i ma mieć na imię Tosia. No zatkało mnie. A'propos, w którym serialu teraz jakaś mała Tosia występuje? ;P
 
dzień dobry :-)

Ida - powrotu do zdrowia dla męża życzę. A jak dzisiejsza noc minęła? Mam nadzieje ,ze cała przespana :-)
Sivle - przykro mi z powodu rozstania , ale wierz mi ,ze dasz sobie rade z palcem w d***. Wiem , bo sama to przerabialam.
Dziulka - powodzenia i szybkiego uporania sie z przeprowadzką.
Dawidowe- trzymam mocno kciuki za rtg głowki Laury!!! a co do becikowego to tez\ sie smialam z tej calej decyzji. No ale zawsze jest milion rzeczy zanim łaskawie dadzą to co sie nam nalezy. Ja tą decyzje odebralam i teraz czekam juz na kasę (mam dostac do konca miesiąca - tak jest napisane).
ewelina- zdrówka życzę
sarisa - no to widzisz tez pięknie sie zachowali, zwlaszcza ,ze przeciez co roku spedzaliscie razem i to w domu a teraz nagle sie im balu zachciało. Ehhhh. A mnie wczoraj kumpela zaprosila z calą rodziną na bal przebieranców do siebie do domu . Będzie kupa ludzi ok 30 :szok::-) więc bedzie wesoło. Dzieciaki (te starsze) też beda ale pietro wyżej, takze zapowiada sie super.
monique- ja wracam jakos poczatkiem kwietnia :-( wcale mi się nie chce. Zwlaszcza ,ze bede musiala zostawic malego tesciowej (nic do niej nie mam , ale to jednak nie moja mama).
strip- ja w nocy karmię małego na siedzaco , bo jak mu dawalam na snie to on zasypial po dwóch łykach a ja razem z nim , a za 15 minut byla pobudka i znów to samo. Teraz siadam i karmię bite 20 minut (nie daje malemu usnac w trakcie,zeby sie najadł) potem odbijam (jakos mi sie udaje) , potem smok i spimy znów jakies 3-4 godziny.
sugar- chodzilo Ci chyba o 2011? to data powrótu do pracy?
moriam-no to zaczyna sie robic gorąco z tym Twoim slubem. :-) powodzenia z załatwianiem.

A u nas sypie dzis tak ,ze swiata nie widzc. Znów nici ze spacerku :-/
Chyba wieczorkiem wyskoczę na solarek , troszkę się zagrzeję i złapię kolorku bo od przyszlego tygodnia chce ruszyc na basen to zebym nie byla taka blada.
 
Moja babcia przysłała Olkowi śliczną kurteczkę... różową w ciemnoróżowe słodkie kwiatuszki!!! Że ja to mam synowi ubrać? Żeby mnie kiedyś za to zastrzelił ;)? Nie mówiąc o mężu.
Przez telefon powiedziała, że on malutki, więc to i tak wszystko jedno. I że ona wróży w ten sposób następną dziewczynkę i ma mieć na imię Tosia. No zatkało mnie. A'propos, w którym serialu teraz jakaś mała Tosia występuje? ;P


W "Na Wspólnej" :) Moi rodzice kupili Bartkowi różowe skarpetki i też nie widzą problemu :)


znam to :( my od rana nic tylko się cycamy i zabawiamy. A jak odłożę na chwilę albo do wc pójdę to ryk jak traa la la...
oj mają... pytałam o to pediatry i usłyszałam, że tak ma być :/

Mój mały też ciągle ryczy. Mam już dość. W nocy obudził się o 1 i do 6 nie spaliśmy. Masakra. Teraz też na rączkach albo na cycu bo inaczej wrzask.
Nasz pediatra też mówi że prężenie, stękanie, kolki itp to norma :(
 
efa, Tosia była w ekranizacji powieści Grocholi "Nigdy w życiu" i w drugiej części też ("Ja wam pokażę" chyba) , seriale i ja ostatnio nie teges;)))
sugar, o co kaman z tą datą, do jasnej ciasnej!!! zagadek jej się zachciało...;D
miniu, a po kiego czorta ty się stresujesz czytaniem o pedofilach??????? o reniferach i napędach do sanek czytaj;))))))
sivle, dasz radę!!! gdybym ja kiedyś nie rzuciła pewnego debila dzisiaj miałabym trójkę dzieci (jak nie więcej, bo nie na czasie z nimi jestem) i byłabym tak "kochana" że ściany szafy itp poznawałabym bardzo dokładnie acz gwałtownie nosem czołem itd...jeśli stwierdziłaś że tak będzie Tobie i maluchowi lepiej TO TAK WŁAŚNIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Efa super imie:)no i prezent udany;)ja tez dostalam spioszki rozowe dla mlodego i to jeszcze z napisem girl:)wyjasnienie od babci bo byly takie slodziutkie:)
Sugar ale dalas zagwozdke z ta data:)wracaj i wyjasniaj;)))
Ida masz racje teraz czas reniferow i mikolajow:)ale to mnie troszke ruszylo bo ci dranie wykorzystuja fotki nieswiadomych dzieci:(wrrr...wystrzelac co do jednego!
Makuc gratuluje udanej wizyty:)
sivle ja zostalam z 5 letnim synkiem sama i dalam rade a powiem ci nie bylo lekko;(i najgorsze jest to ze maly pamieta wszystko zle do dnia dzisiejszego a ma juz 15 lat wiec moze to i lepiej ze kruszynka jest taka malutka.takze trzymaj sie dasz rade!!
Moriam widze przygotowania pelna para:)dunole czesto lacza slub z chrztem i powiem ci ze naprawde to cudnie wyglada:)

a powoli zabieram sie za moja lasagnie;)kruszyna spi i sie usmiecha to co ja lubie najbardziej:)a wlasnie dziewczyny jak nauczylsie maluszki brac smoka?bo moj od poczatku ma jakies obrzydzenie:)dostaje odruch wymiotny:(
 
reklama
witam sie i ja!pochwale sir tylko ze Maura wazy juz prawie 5kg!
szczepienie zniosla dzielnie, po tez bylo wszystko ok, obylo sie bez bolu i goraczki.
Prosba do dziewczyn z Wroclawia: Macie dobra prediatre do polecenia? Musze zmienic przychodnie.

Polecam przychodnię na Kosmonautów, pani doktor EWA SOŁECKA. Leczyła mnie i moje rodzeństwo jak byliśmy dziećmi, teraz leczy dzieci mojej siostry. Ale nie jest zgzybiałą staruszką tylko super babeczką przed 60, na czasie z nowinkami medycznymi i nie tylko. Gdybym miała bliżej to tylko do niej bym jeździła!

a dzisiaj mam chyba gorszy dzien, jest mi tak strasznie smutno bo nie wiem jak sobie sama poradzę;(

Dasz radę, jak tu już dziewczyny pisały - wszystko przed Tobą dopiero!

A'propos, w którym serialu teraz jakaś mała Tosia występuje? ;P

Moja siostra dała pierwszej córce na imię Antonina, ale to po naszej babci :-) Mi się podoba imię Antosia.

Wczorajsze szczepienia (pomimo znieczulenia kremem Emla!!!) Justynka opłaciła srogimi łzami. Nawet pani doktor razem z panią położną stwierdziły, że dziecko mam wyjątkowo wrażliwe, że rzadko które tak źle znosi szczepienia. Ja nie płakałam ale było blisko... I ciekawa jestem co byłoby bez znieczulenia??? Dzisiaj przygotowania do chrztu (jutro) i wielkie pranie+prasowanie. I torta piekę :-)
 
Do góry