reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Silve przytulam.Jak dziewczyny pisały zobaczysz ,że dasz sobie radę :).
Efa posumowanie "R"powala.
Sugar porównanie do zęba zaje..fajne.
Ulisia gratulacje dla Marcelka :)
Dziulka siły ,jeszcze tylko się rozpakować i bedzie git :)
Margarita u mnie tez duzo mlodych mam :) i tez mam tak fajnie ,ze jest z kim pogadac jak sie wozio pcha i na herbatke tez jest gdzie wpasc:)
Doris u nas juz byli wszyscy :) i sami sie dopytywali kiedy mogą już.Natomisat się rozczarowałam sylwkiem ,no ,ale widać ,że dziecko chyba innym przeszkadza jeśli chodzi o imprezowanie.
Idus Tobie tez duzo sił i cierpliwości i żeby Michalinka smacznie w nocy spała :) .A przedwszystkim Ci zycze ,zeby odkleiła się od Twoich rąk i żeby polubiła bujaczek ,mate itp.

A moja malutka usypia własnie w łózeczku wiec ide w jej slady ,bo dzis M. poza domkiem i w nocy jak malutka wstanie nikt nie pomoże :(.
Dobrej nocki wszystkim zycze
 
Ostatnia edycja:
reklama
kolejne karmienie po mega kupie:D
silve - sciskam kciuki, zeby bylo ok. ale mysle, ze wbrew wszystkiemu, to, ze masz dzidzie pomoze Ci. Teraz ta slodka istotka nadaje sens zyciu i jest najwazniejsza, a facet to facet, widocznie nie byl was wart.
 
witam

a mój synuś ostatnimi czasy zasypia najpóźniej po 18-tej. Śpi do ok 2-giej w nocy, pielucha,mm i sen do rana. Dzisiaj też obudził się o 7-mej i teraz znów spi. Ma jakoś zakodowane,że jak jest ciemno to się spi, dlatego wdzięczna jestem za to,że dni takie krótkie. Niestety wieczorne zasypianie okupione jest płaczem i to takim,że się dusi aż i ciężko go uspokoić,płacze aż do totalnego wyczerpania. Jak wyspi się w nocy to w dzień mało śpi i pod wieczór robi jazdę.

Dziewczyny a jak u Was z powrotem do pracy? Ja wracam do pracy od 1-szego kwietnia, Marcinem zajmie się mąż do czerwca, a później moja mama.


 
my tez po mega kupie i czekamy na nastepna:)sivle69 trzymaj sie i badz dzielna!ja jetem tego zdania ze lepiej ze to sie teraz stalo niz pozniej bo po co ma malenstwo patrzec na klocacych sie rodzicow:(moj okruszek wlasnie wyciska kupsko:)jakie dzwieki wydaje:)a przy tym usmiech na buzi:)o poranku mamy min 2 mega kupska a pozniej spokuj:)hmm...dzis na obiadek lasagnia:)jejku dopiero 8 rano a ja juz o obiedzie:)
 
ja na obiad bym zjadla fasolke szparagowa i kotleciki z poledwiczek:tak:
a moj maly prezy i steka cala noc po karmieniu ok 2 w nocy:confused:
ale nigdy w nocy mu sie nie odbija bo je przez seninosze go 15 min i nic. wyglada jakby meczylo go to stekanie czy wasze tez tak maja????
 
stripMYmind moj maly tez tak ma z tym stekaniem a co do odbijania to my nie odbijamy zje i do lozeczka.czytalam ze czasami maluszki nie potrzebuja w nocy odbijac:)a tak wogole to kiedy zostaniemy przeniesione do dzialu DZIECI URODZONE 2010?bo chyba juz wszystkie sa rozpakowane?ojjj tak sie zaczytalam w podforach o ludzkich tragediach i znalazlam tez ze na nk sa profile pedofili!!!!to sie nie miesci w glowie!!!!!!!
 
a u nas noc z jedna pobudka, wow, jaka ja wyspana, gdyby nie maz rano, zaspalem, zrob mi prosze kochanie kanapki no i tyle sobie pospalam, a potem jak juz w mi sie oczka zamknely to sie dziecko obudzilo
sniegu tyle, ze znowu ze spaceru nici, chodniki zasypane :(
a co do mlodych mam, to po sasiedzku jest 6 dzieci z tego rocznika i tylko jedna dziewczynka, ale bedzie miala obstawe :)
a moj synek wlasnie odkrywa raczki :D
dziulka czekamy na zdjecia z nowego lokum,
sugar, mi wyszlo 8 przeprowadzek w ostatnich 10 latach, z czego dwie do innego miasta i jedna do innego kraju :) wiec ciesze sie, ze juz nie musze sie nigdzie wyprowadzac :D tylko czemu dopiero za 30 lat powiem, ze na swoim :shocked2::shocked2::shocked2:
a ciekawe co u loliszki, smoniq, daaa i ojej nie pamietam nicka teraz na k cos byl, czy maz wrocil i jak sobie daje rade sama
 
reklama
I'll be back 04.05.2010...
ale o co chodzi?:))

witam sie i ja. dzis w nocy 2 pobudki. Ja robie sie coraz leniwsza, w nocy przestalam przewijac, odbijac, biore mala do siebie, wywalam cyca i sprawa zalatwiona:p Potem spimy razem do nastepnej nocnej pobudki i dopiero wtedy z powrotem do lozeczka.:)
U nas snieg i wiatrzysko-od tygodnia nie bylysmy na spacerku:( A ja nie mam jak wyjsc po prezenty:(( moze na weekend sie uda.
Dziulka, ja tez sie niedlugo przeprowadzam. Na pewno przed swietami:) remont w koncu zakonczony!! No moze nie zupelnie;) ale da sie mieszkac;) Mam nadzieje, ze jak juz bede na miejscu, to bede miec wiekszego powera,zeby to wszystko powykanczac.
No i dziewczynki..spojrzcie na moj drugi suwaczek! Za pol roku mam weselicho! Musze sie w koncu tez zajac tematem. Dobrze, ze sala i zespol dawno zarezerwowane, bo odkad pojawil sie temat dzidzi zupelnie wstrzymalismy przygotowania:)) eraz trzeba bedzie ruszyc pelna para:) Kosciol, fotograf, suknia:)) no i masa dokumentow do przetlumaczenia..

dawidowe, wyscie slub brali w Polsce? Moze mi podpowiesz , jakie dokumenty byly potrzebne? Slub chcemy brac konkordatowy.
 
Do góry