reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
ja jeszcze nie wiem czy spedze sylwka sama z Laura czy bede u rodziców i jeszcze bedzie moja bratanica z psem podrzucona na czas wyjazdu rodziców na bal.
A tak aporopo macie moze pomysł co kupic 11 letniej panience. bo z rodzicami sie zastanawiamy co jej kupic. Generalnie jest wybredna i ma wszystko ale dziadkowie cos kupic musza wnusi. Ciekawe co kupia drugiej wnusi bo az sie boje gdzie ja to trzymac bede. Mnie sie wygadali i dobrze bo kupili wypasiony blender. I dobrze bo juz szykowałam sie do kupna zreszta pisałam wczesniej o tym.
moze kosmetyki? sa takie dla nastolatek...

fajnie Ci :-) niestety chyba oprócz Ciebie i dziulki to mało która z nas tak ma.
ja tak mam :-) grzyby, marynowane tez, czosnek, kapusta kiszona i zwykła, cebulka, fasolka - a Małej nic!

Dzisiaj spała CAŁY DZIEŃ z krótkimi przerwami na karmienie. W nocy tez super.
Za to jutro szczepienia i UMIERAM ze strachu :-( bedziemy jechac autobusem. W sobote chrzest - zastanawiam sie czy Justyna nie dostanie po tym szczepieniu goraczki i czy chrzcin nie bedzie trzeba przekładać...?
 
moja szczepienie miała tez przed chrzcinami i nic nie było. fakt przespała dwa dni.

teraz czekam az mała zasnie na amen i biore długa kapiel w wannie. spała smacznie w foteliku wiec ja przenisłam do łózeczka i teraz lezy i steka.
 
Ja i moje obawy jesteśmy świetnym materiałem na doktorat z psychologii lub pediatrii.

Sugar ty to masz poczucie humoru(czarnego). :szok:
Trzymam kciuki za wyleczenie.:eek:

Udało mi się w końcu zaliczyć wizytę u gina. Wszystko jest ok, mam pozwolenie na bzykanie, tylko nie wiem,kiedy będzie na to czas i siła:-(.


Szukam właśnie stroju pastuszka na jasełka dla mojego syna. Jak zobaczyłam na allegro cenę 60 zł, to się lekko przeraziłam:szok:. Muszę poszukać w wypożyczalniach
 
08122010265 (Medium).jpg

hej lasencje:)) zalaczam fote z dzisiejszego spacerku, lazilismy z 2h i bylo 23 stopnie:)))))))piekna wiosna tej zimy:ppp zaraz wrzuce fotki do galerii tylko was nadrobie:)
 
Zobacz załącznik 307728

hej lasencje:)) zalaczam fote z dzisiejszego spacerku, lazilismy z 2h i bylo 23 stopnie:)))))))piekna wiosna tej zimy:ppp zaraz wrzuce fotki do galerii tylko was nadrobie:)

dziulka ale ty masz dobrze z tą pogodą! Zazdraszczam:-). A jeszcze niedawno padał u ciebie śnieg!!!!!!!!!! Za to u nas,jak w piosence:"ciągle pada...."
 
serio, u nas 23 dzisiaj a juz ida sniegi od polnocy i za jakies dwa dni dotra do nas:((( puki co sie wyszalalam i polara musialam zdjac. poza tym buduje kolejne wieze z kartonow do przeprowadzki az dostalam odparzen pod cycami od potu;/ i niech mi ktos zarzucize nic nie robie:p pol chaty niedlugo spakpowane!! a w dzien przeprowadzki zabieram mala do mieszkania mamy bo inaczej koniec swiata by byl chyba.
 
reklama
Do góry