reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

mi dzisiaj mloda dala w kosc -od 4.30-6 lub dalej ni huhu spania, ryczalam ze zlosci. potem pojechalismy ogladac mieszkanie- nawet w aucie panna nie chciala spac! potem usnela na rekach na chwilke jak szlismy od auta z nia do spoldzielni i potem o 11h jesc i zasnela po wielkim grymaszeniu marudzeniu (mnie juz trafialo!) i spala do 13.30 i potem ni huhu do 18.30 -kapiel jedzenie witaminki i dopiero kolo 19.30 usnela, a cale popludnie krzyczala nawet na babcie az moja mama sie prawie zlala ze smiechu bo mloda tak krzyknela krotko i glosno jakby chciala powiedziec spadaj!!!!!!!!!!!!zabawa ok- ale po 5min laaaaaaaaaa, potem tulenie -po 5min laaaaaaaaaa, zmiana pozycji-laaaaaaaaa, proba rozsmieszania-laaaaaaaaaa, tatus wrocil chcial rozsmieszyc- laaaaaaaaaa, kaprysna dzisiaj jak cholera,albo oczy bordowe ze zmeczenia ale nie przytuli sie i nie polozy tylko walczy! nozesz choinka.......dzis ide spac o 22h albo wczesniej bo padam po tym laaaaaaaaaaa a maz sie zajmie krzykaczem:ppppppppppp

zamierzam kupic takie cos Léane na 3 urodziny:)http://poussetteland.surinternet.co...x7697/Products/CA0259/SubProducts/ca0259-0011 bedzie chlopakow wyrywac:)
 
reklama
Kahaaa to już nie na narzekam, mój chociaż w dzień śpi dużo :)czasami prześpię się:)trudno dziewczynki przejdziemy przez to:))))
 
hehe Dziulka super bryka:) kupuj fajna sprawa!!!
ja mojemu chrzesniakowi kupilam na roczek takie autko i do dzis jest nim zainteresowany,ma 3 latka teraz.
 
ta BMW jest od 3 roku zycia wiec pcozekamy z zakupem ale cholernie fajna sprawa:)))tymbardziej ze to rodzice maja pilota w rece:)))))))
 
dawidowe gdyby nie maz daleko to bym powiedziala, czy ty znowu zachcianek ciazowych nie masz ;P


wiesz klonuja juz ludzi to moze i przez internet bedzie mozna zaskoczyc hihihi a jak narazie nic mi nie wiadomo. Jem z tesknoty. hehe ale paiery znowu ruszyły do przodu. Kiedys napisze ksiazke na temat przygotowania papierów do lsubu po slubie wizy itp z obywatelami zagranicznymi. Bedzie to przestroga dla młodych dziewczyn zeby nie brac za meza obcokrajowaca bo mozna umrzec z tesknoty
 
mam wiadomość od dobranocki, prosiła abym przekazała Wam ją też tutaj:
" Tyle stresu co się najadłam to moje.. ale jesteśmy w domu- wyszłam na żądanie. Szpital super,lekarze i pielęgniarki też. Wyniki wyszły pięknie, więc to wirusowe. A ze trwa to juz trzeci dzien to bardzo mala szansa,ze sie jeszcze coś rozwinie. Bede obserwowac- szpital mam 5 minut od domu. Zawsze moge tam wrocic,a ryzyko przez te obserwacje w szpitalu Mała cos złapie było zbyt duze! Pielegniarka tez tak twierdziła a lekarz chcial zostawic tylko na noc. Dziekuje Wam za wsparcie i za to,że pogonilyscie mnie do przychodni"
 
reklama
Efa, Dziulka, kasiss oczywiście, ze damy rade, w kupie sila ;-)
ptaszyna czasami przy trzydniówce wysypka pojawia się na tak krotko, ze sie ją przegapia i wtedy zmartwienie: "co to było?"
Dziulka moj maz jest zachwycony, kazał skopiowac linka, napalony... czyta i oglada te bejce, wezmie i zaraz kupi... a za 3 lata to przechodzony model bedzie ;-)
A ja siedze i sie doje, 10 min 50 ml, jade dalej...
 
Do góry