reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
czesc kochane

dziulka - spieszę pogratulować wspaniałych wiesci. Super ,ze macie mieszkanie... i tak sobie myslę ,ze to mieszkanie czekalo wlasnie na Ciebie :-) (Twoja kolorystyka i ta winda)... ahhh no fantastycznie. Efa ma racje ,szkoda ,ze nie mozemy sie wbic na imprę hahaha.

dziewczyny , których dzieciaczki chwilowo gorzej się czują. Trzymam kciuki zeby wszystko jak najszybciej wrócilo do normy.
Co do trzydniówki , to przypominam sobie (jak moj pierwszy synus mial) ,ze nie ma zadnych innych objawów oprócz gąrączki (u nas to bylo 40stopni) , która utrzymuje sie wlasnie trzy dni , po czym spada , a na brzuszku pojawia sie wysypka.
 
dobranocka trzymam kciuki za malutka
dziulka super ze macie mieszkanko :). niech Wam sie tam teraz supcio mieszka:)
margarita ten dzid kozla ofiarnego szukal ,dobrze ze sie nie dalas hehe

ja mialam wczoraj dzien masakra.mala wstala o 8:00 dopiero o 14 udalo mi sie ja uspic,ale tylko na 30 minut.Potem pol godziny kolysania i znowu po pol godzinie nie spi. Do tego non stop byla glodna.Ale jak jej cyca dawalam to histeria. i tak mialam do 18 ,placz,histeria,noszenie na rekach.M.sie z nia polozyl i spala moze 40 minut tzn.oboje spali. i jak juz wstali to szybko kapanie,usnela o 21 i wstala dopiero o 3 . A dzis juz ok.wsatal o 8 i usnela o 10 ,ale ja zbudzilismy bo na 11 wizyta u pediatry . o 12 bylismy po i do 14.00 bylysmy na spacerku ,bo u nas dzis wiosna .Iteraz je cyca na spiocha.I niewiem co jej bylo wczoraj,ale dzis mam aniola i mam nadzieje,ze juz tak zostanie.
pozdrawiam

doris zobacz na godzine dodania postow naszych hehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziulka gratuluję, cieszę się bardzo! miałam Cię niedawno pytać serio o mieszkanko, ale nie chciałam Cię denerwować, bo pomyślałam sobie, że przecież gdyby było to byś dała znać.
moriam wiem, że ta krew w kupce to najprawdopodobniej związane z alergią, mały prawdopodobnie ma skazę białkową, tylko zastanawia mnie czemu pediatra mleka nie kazała zmienić... fakt, że już bebilon pepti testowaliśmy, teraz nutramigen... nie wiem czo jest jeszcze, ale ona wiedzieć powinna...
 
hehe no niezle sarisko :-) , a co do wczorajszego dnia . To ja mialam taki sam ;-) noszenie na rękach i spanie po 15 minut ... ehhhh . dzis juz jednak jest normalnie

to dokładnie tak jak u mnie. Jakiś diabeł w moje dziecko wczoraj wstąpił. Obudziła nas o 4.30 i do wieczora spała po 10-15min. I w sumie dałoby się to przeżyć gdyby nie fakt, że albo wisiała na cycu albo się darła :dry:
 
witajcie

dziulka gratulacje zazdroszcze

a ja od wczoraj niesamowicie wypoczeta. Laura po wczorajszych szeczepionkach troszke sobie pospała. Budziała sie tylko na jedzonko i 45 minut zabawy i znowu lulu. Goraczki nie ma naszczescie bo ciagle sprawdzam. A ja zdazyłam zrobic pranie , spore prasowanie, obiad schabowego z dwoma surówkami i ziemniaczki hehe. Dzis tez złapała jedna drzemke godzinna i poszłysmy na spacerek z zakupami. po powrocie wystawiłam wózek na balkon i mała spała dalej. A ja rozpakowałam zakupy, ogarnełam sie troche i zjadłam flaczki hihihih (znowu na robie smaka tak jak przed porodem ;-) ). Teraz mała wstawiłam do domu rozbrałam i dalej spi w wózku. Za to jak sie obudzi to obawiam sie ze zje mleko razem z butelka.
 
hej laseczki
z cyklu: teściowa nadal wyszukuje mi zadania: "Ale ten przedpokój brudny! Masz jakąś miotłę? (czytaj: weź miotłe i zamieć).

aż mi się cisnęło na usta żeby odpowiedzieć: hmm, no nie wiem... a mamusia gdzie swoją zaparkowała?

piekne, naprawde!!
ulisia jak dzis wiesci z frontu?
dobranocka - jak justysia?
margerita - moje dziecko tez tylko na cycku i zółtaczka przeszła mu po tygodniu a i tak połozna pobierała mu krew na bilirubine, iec ta lekarka jakas dziwna. lec do przychodni i nie daj sobi głupot wcisnac.

a tomaszek ostatnio strasznie marudny. ryczy nawet na cycku i nie wiem czy to kolka czy mleka za mało (choc jak rzyciskam to psika) czy cos zjadłam :((((((
 
dziulka78- gratuluję mieszkania!!! Super,że nie musicie remontować,to jest kupa kasy i nerwów zaoszczędzona!

Dobranocka, margerita ,natolin dużo,dużo zdrówka dla dzieciaczków.

moriam ja karmie piersią i podaje raz dziennie,zawsze wieczorem herbatke Plantex,przeciw kolkom i wzdęciom.

mała_mi - dobrze,że już po szczepieniu,a dzidzia zuch :-)

joli - mój Krzys też ostatnio,kilka dni pod rząd pozwala mi tak pospać,a ja po cichu zaciskam kciuki że może mu już tak zostane,albo chodziaż będzie tak często ładnie spał.

Ulisia ja bym się chyba nie ugryzła w jezyk,ehh te teściowe.Moja aktualnie za granicą więc mam luzik.

kahaaa jak marudzi przy cycu,jest niespokojny,niecierpliwy albo caly chodzi tzn np macha raczkami,nóżkami to nie zawsze oznacza,ze coś boli.Czasem wystarczy spionizować i poczekać aż beknie.Warto spróbować,ja to odkryłam przez przypadek i najczęściej właśnie o to powietrze chodzi,jak sobie już beknie,odpocznie chwilkę to potem znowu ładnie ssie kolejne 10 minut.

Dawidowe no to dzien chyba u Ciebie udany :-)

A moje dzieciątko nie chce dziś spać w ciągu dnia,przysypia sobie na 15 minut,max pół godzinki i koniec.Ale to nic ważne,że jest pogodny.NIe mam nic do roboty dziś w domu.Masujemy się ,gadamy,bawimy,karmimy,nosimy,jeździmy wózkiem po domu i jest fajnie :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzieki dziewczyny:)))))))))))) w poniedzialek podpisujemy umowe, w srode klucze do reki i mamy miesiac na opuszczenie tego kurnika co jestesmy:)
 
Do góry