reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

jasne! dostał krostek na twarzy, głowie, karku, klatce piersiowej i stał się bardzo niespokojny i pani dr stwierdziła, że może to być alergia i żeby zmienić mleko na bebilon pepti. tylko nie zapytałam co ja mam zmienić w swoim jadłospisie :-( choć mówiłam, że on z piersi też pije
 
reklama
moja sis przy skazie białkowej miała czerwone krostki w mega ilości szczególnie w zgięciach przy łokciach i pod kolanami... tyle pamiętam:) a przy cytrusach to już wszędzie chyba;) dzisiaj pożera wszystko:)
 
jasne! dostał krostek na twarzy, głowie, karku, klatce piersiowej i stał się bardzo niespokojny i pani dr stwierdziła, że może to być alergia i żeby zmienić mleko na bebilon pepti. tylko nie zapytałam co ja mam zmienić w swoim jadłospisie :-( choć mówiłam, że on z piersi też pije

Dzieki, gdzieś mi umkneło że karmisz też modyfikowanym. Aż się przestraszyłam o tym tyciu bo po ostatnim ważeniu wyszło u nas że Filip przytył w ciągu tygodnia 0,5kg.
 
Natolin, moja Zuza miała skazę i AZS, była na Bebilonie pepti od 6 miesiąca do 2,5 roku. Teraz je już wszystko. Ja karmiłam piersią 6 miesięcy. Dieta bez mleka, nabiału, jogurtów i generalnie czytanie etykiet bo wiele produktów zawiera białko mleka krowiego. Mała największą wysypkę miała jak zjadłam żółty ser albo śmietanę. Musiałabyś pokombinować z dietą i zobaczyć czy to faktycznie alergia, i może niekoniecznie na białko mleka, może być na inny produkt spożywczy albo kosmetyk.
Na bebilon pepti cięzko się przestawić bo jest okropny w smaku, (chociaż lepszy niż nutramigen). Moż spróbuj najpierw któreś mleko z tych HA i zmień dietę, może pomoże. Najlepiej zrób sobie dzienniczek co kiedy jadłaś i kiedy małego wysypało lub zrobił się niespokojny. U nas alergia objawiała się również wymiotami i zielonymi kupkami.
 
Cześć dziewczynki.
Ja tak samo jak Kasia 88 Was podczytuję i zazdroszczę maluszków. Mój suwaczek jest imponujący. Na jutro mam skierownie do szpitala ciekawe czy zrobią mi tylko ktg i do domciu czy będą chcieli mnie zostawić. Pozdrawiam.
 
Kasia33- ja tez jutro ide do szpitala... na ktg... zapytam sie po jakim czasie zostawiaja w szpitalu juz na obserwacje moze sie cos dowiem wiecej... bo juz mnie to cale oczekiwanie zaczyna niepokoic :( mam nadzieje ze zbadaja mnie jutro ginekologicznie i sie okaze ze mam juz rozwarcie bo ostatnio mialam tylko ktg bez badania... myslalam ze urodze juz i nie zapisalam sie na usg a teraz zaluje bo u mnie prywatnie dlugawe terminy a w szpitalu to juz wogole... tydz temu termin był na ten pt to nie zapisalam sie a tu juz piatek za 2 dni i bym miala to usg zrobione... ale moze jutro uda mi sie zapisac na usg bo cos czuje ze do porodu jeszcze pare ladnych dni... :sorry2:
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak te krostki wyglądają, ale mój też ma takie w tych miejscach i podobno to zwyczajne potówki...
IDA SAB-Simplex 15 kropli do każdego posiłku
 
Do góry