reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Ulisiu - a może jednak lepiej podawać i cycka i dokarmiać butelką. Najważniejsze, żeby maluszek przybierał na wadze bo jak będzie ciągle tracił to będzie słaby i chorowity.
 
witam dziewczyny!!!!

niewiele mnie zna, a pewno jeszcze mniej pamięta ;-)

wpadłam pogratulować wszystkim październikowym mamom swoich szczęść i szczęśliwych rozwiązań :-)

Kasis z przyjemnością zobaczyłabym Twojego synka :-) jak znajdziesz chwilkę wśród natłoku nowych obowiązków to czekam na jakiś odzew :-)
Dawidowe, Ulisia, Efa gratki i życzę aby dzieci chowały się zdrowo.
Dawidowe a powiedz działają te leki na kolke? jak chcesz to dowiem się skutecznych kropli jak się nazywają, kumpela z niemiec kombinowała i działają.
 
witam dziewczyny!!!!

niewiele mnie zna, a pewno jeszcze mniej pamięta ;-)

wpadłam pogratulować wszystkim październikowym mamom swoich szczęść i szczęśliwych rozwiązań :-)



Kasis z przyjemnością zobaczyłabym Twojego synka :-) jak znajdziesz chwilkę wśród natłoku nowych obowiązków to czekam na jakiś odzew :-)
Dawidowe, Ulisia, Efa gratki i życzę aby dzieci chowały się zdrowo.
Dawidowe a powiedz działają te leki na kolke? jak chcesz to dowiem się skutecznych kropli jak się nazywają, kumpela z niemiec kombinowała i działają.

dopiero dzis dostała druga dawke wiec nie wiem
 
Ja karmię piersią plus jeszcze czasem doprawiam odciąganym mlekiem z butelki. Bo gdy karmiłam samym cyckiem to miałam wrażenie, że on nic prawie nie je. Pociągnął dwa trzy razy i wypluwał bo nie miał siły więcej.
A dzisiaj położna powiedziała, że w 5 dni przybrał na wadze 260g to chyba dobrze :)

Poza tym też uważam, że dokarmianie butelką czy sztucznym mlekiem nie jest wcale złe. Ja wychowałam się wyłącznie na sztucznym mleku bo mama nie miała swojego i wszystko ze mną było dobrze ;)

A jeszcze w mówiłyście o smoczku. Ja daje i to bardzo często
 
ja smoczka daje jak mloda sie drze i nic juz nei skutkuje,ani przytulanie, ani nic kompletnie-ostatecznosc, a jak usypia z nim to jej wyciagamy jak zasnie. nie chcemy zeby to byl jej nalog.
 
ja daje smoczka poniewaz moje dziecie nie miało checi juz jesc tylko possac a ja myslac ze głodna ciagle dawałam flache i w efekcie moje łakome malenstwo nie odmawiało i jadło za troje dzieci. Teraz zjada flache i jesli znowu chce daje smoczka i mała zasypia i wypluwa. Kupiłam dwa rodzaje jeden zwykly i tego jeszcze ssie ale i tak ciagle jej wypda wiec trzeba cojakis czas sie podniesc i pomoc bo ryk a dynamisczny nawet nie possie sekundy bo odrazu pluje.
 
reklama
mlodam, kochana, jak fajnie, że się odzywasz. dzięki serdeczne za gratulacje!
Widzę na Twoim suwaczku, że się za tydzień będziecie starać o maluszka - zaciskam kciuki, ręce i nogi, żeby się udało!!!!!!!! :-*

Ulisia, a może spróbuj budzić dzieciaczka np. co godzinę i przystawiać? Jak będzie zasypiać, to budź: przewijaj, rozbieraj, łaskocz w buźkę i stópki. Jak tylko otworzy oczka i buźkę, to cycusia do ust. Ja tak robiłam przez 2 pierwsze tygodnie życia Olusia.
 
Do góry