reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Kobiety, no co to za placze urzadzacie! Trzeba sie cieszyc, a nie plakac! Myslec pozytywnie, nie poddawac sie zlym fluidom, meczacym ludziom i negatywnym myslom! Sle Wam wielki USMIECH, i nie tylko jeden ;-)

Witaj sparrow! Fajnie, ze sie odezwalas :-)

Ja juz znam termin cesarki :-) :-) :-) Ale zanim Wam powiem, poczekam z wiescia na meza :-) :-) :-)
 
Sparr- o jak milo cie widzec, czesciej prosze, bo brakuje brakuje

A ja poprosze o owacje, nie zgadniecie co zrobilam...mialam to w planach od m-ca mniej wiecej..

uwaga uwaga...

Umylam i wyparzylam butelki dla malutkiej <tanczy lamabe> a myslalam ze nigdy sie za to nie zabiore:-D:-)

dzisiaj jeszcze mam w planach gondolke zlozyc, co by mi Zosi awantury nie zrobila ze nie ma jej wozka nagle jak sie madzik pojawi...
 
No tak brałam fenoterol. 30.09. to był ostatni dzień jak brałam. o1.10 byłam u lekarza stwierdził skróconą szyjkę, rozwarcie na 2cm. Kiedy powiedziałam o bólach okresowych to powiedział, że to już tuż tuż i co i jajco!! Nie wyznaczał mi już nawet następnej wizyty. Powiedział, że spotkamy się w szpitalu. Wczoraj stwierdzilismy z małżem że brzuch mi się jeszcze powiększył i obniżył. Boli jak cholera - mały już nie ma miejsca!!

No trudno czekamy dalej...

a jak dlugo bralas to dziadostwo ja 6 tygodni i czulam sie przez caly czas jak nawalona rece sie trzesly itd..
i widze ze termin mamy na 19 wiec moze bedziemy naprzemiennie przec:))))
co twoj gin mowil o skutkach dlugotrwalych moj ze niby nic sie dziac nie powinno ale nazytalam sie o dzieciach nadpobudliwych po tych tabsach ze troche panikuje
 
No wreszcie Sparr - jestes . Juz ostatnio pytałam o Ciebie.
Witam tez nowa mamusie (Kasia33), zapraszamy częściej.

Maga pogadaj z moim dzieciem , bo on ma gdzies błagania i namawiania. ja sie już poddałam. Może jak pod choinką będą prezenty to wylezie??? :-)

Lady no to poszalałas - widac ,ze sie tez szykujesz :-)

Ja tez posylam buziaki i pozytywne fluidy tym co są aktualnie nie w humorze
 
Sparr- cos ci sie w suwacZku pomieszalo, bo wychodzi na to ze karmisz piersia od 1m 1t i 4 d a malusia ma 1t i 4d...chyba ze o czyms nie wiem;-)

Doris- w piatek mam wizyte juz ostatnia mam nadzieje i biore pod uwage to ze w sobote z rana, a nawet w piatek w nocy moge sie znalezc w szpitalu, jesli bylo by cos nie tak i mam w zwiazku z tym cala dlugasna liste co musze zrobic i ta lista mnie przeraza z kada chwila bardziej bo nie ubywa a przybywa....do tego jeszcze codziennie sprawy, wiec masakra dla mojego lenia
 
lady a czemu mialoby byc "cos nie tak"?
A co do listy to ja tez zamiast skreslac to ciagle dopisuję .... grrrrr

bo biore pod uwage zakonczenie poprzedniej ciazy, tam tez bylo wszytsko okej okej i nagle pare dni pozniej bym trafila do szpitala i bylby plod obumarly i to wlasnie bylo w 38 tc, wiec teraz jestem jakby bardziej mentalnie na to przygotowana, chociaz od tej drugiej strony to chyba w ogole
 
reklama
bo biore pod uwage zakonczenie poprzedniej ciazy, tam tez bylo wszytsko okej okej i nagle pare dni pozniej bym trafila do szpitala i bylby plod obumarly i to wlasnie bylo w 38 tc, wiec teraz jestem jakby bardziej mentalnie na to przygotowana, chociaz od tej drugiej strony to chyba w ogole

o matko! plod obumarly?? jakim cudem?
 
Do góry