reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

malutka pizza wygląda pychotkowo :D nawet ten cudny zapach potrafię sobie wyobrazić, bo to szczera prawda że człowiek najpierw oczami je :)

Przeleżałam sobie godzinę w łóżku, cała zaryczana. Zamoczyłam poduchę, a teraz mam oczy jak królik buuuu. Fizycznie jeszcze w miarę, choć ost. zaczyna dokuczać mi bezsenność, ale za to psychicznie jestem w totalnej rozsypce.
 
reklama
Hej dziewczynki. My z małżem byliśmy dzisiaj na długim spacerku. Pogoda piękna. Tylko trochę udo mnie boli i promieniuje na pośladek. Pewnie mały jakiś nerw naciska. Po powrocie zrobiłam na obiadek pizze :D Troszkę brzuszek pobolał jak na okres ale przeszedł. Mały ciągle nóżki prostuje :) To tyle.
A to moje dzisiejsze dzieło :D
Zobacz załącznik 290813

Wkurzyłam się dzisiaj bo okazało się że w nocy nam wyrwali z przodu samochodu znaczek VW grrr. Tydzień temu kołpak nam jeden zginął a teraz to. Ręce przy samej d... bym poucinała... Mendy jedne.

Ja dzis tez zaczelam 37 tydzien i mam te skurcze przepowiadajaca takie ostre wiec pewnie nie 2 listopada a pod koniec pazdziernika urodze
polozna 5 czyli w ten wtorek powiedziala ze corcia jest tak nisko ze 2 tygodnie i porod pewnie jak myslicie????
 
polozna 5 czyli w ten wtorek powiedziala ze corcia jest tak nisko ze 2 tygodnie i porod pewnie jak myslicie????
Ja byłam jeszcze 24.09 u gin na wizycie. Powiedział mi że maksymalnie daje mi tydzień. 25.09 tuliłam już Filipka:) a na dziś miałam termin OM.
Jestem ciekawa czy jakaś mamusia się dziś rozpakowała fajna data:)
Maga co się dzieje? czemu płakusiasz? przesyłam uśmieszki
 
Ostatnia edycja:
Mi moja gin powiedziała, że mała też nisko i 2 tygodnie pewnie jeszcze się ponosimy, ale ja tam w to jakoś nie wierzę ;-). Coś mam czuja na przeterminowanie ;-). No ale kto wie...
Łóżeczko w razie W rozłożone ;-).

I ostatni raz pewnie poszliśmy we 2. do kina. Korzystamy z "wolności" ;-).
 
Cześć dziewczyny.
Mam już dość. Właśnie wróciłam ze szpitala. Syn znowu złamał rękę. Tą samą, w tym samym miejscu. Obie kości z przemieszczeniem. :(((((((( Tym razem potknął się o dywan.
 
:) co do lekarzy i terminow porodu... to mi powiedzieli ze nie mam szans do 9 miesiaca donosic... bo mialam chore nerki i cos tam z macica... a malutka jeszcze siedzi i gra im wszystkim na nosie ;P
 
reklama
Witam :)
jesli pozwolicie to chociaz przez moment z Wami tu zagoszcze termin mam na 19 pazdziernika wiec juz niby nie dlugo ale mnie nosi i czekam z utesknieniem (mimo strachu) na zakonczenie.
juz pare tygodni podczytuje to forum i caly czas liczylam ze urodze wczesniej (zapewnienia gina) wiec myslalam ze nie ma sensu nikomu glowy zawracac ale cos widze ze za szybko sie nie rozpakuje
 
Do góry