reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
W środę mam znowu kontrolne USG, jak płyn zejdzie poniżej normy to pewnie dopiero gin zacznie działać. Teraz mam 6,2-6,5. Czytałam, że norma to 5-20. Ale do środy to chyba psycha mi siądzie:/ Mała się rusza, szczególnie teraz wieczorkiem. A ty wiesz ile masz tego płynu? też za mało?
 
jakby coraz mocniejsze te skurcze...
ale wiecie, to są wywoływane, więc jeszcze mogą przejść. poczekam. nie chciałabym jechać a potem wrócić.
 
Guzik ja akurat nie mam małowodzia, ale się denerwuje i liczę ruchy przez to ,ze mały jest owinięty 2 razy pępowiną:((((

Ulisia ja bym jechała na Twoim miejscu:)))
 
My zaczynamy dzień o 6 rano:) najpierw przebranie pieluchy, później cyc i nynu. Tak w zasadzie to karmimy się średnio co 3h. Nie zdarzyło się żeby był to dłuższy okres czasu. Filip bardzo dużo śpi i jedyny sposób żeby go obudzić to przebranie pieluchy. Więc zazwyczaj robimy to przed jedzeniem, chyba że wcześniej wyczuje małego smrodka:) W nocy tak samo budzimy się co 3h chyba że Młody manifestuje wcześniej. Dziś np. jadł parę razy co godzinę. Teraz smacznie śpi. Kolejne planowane karmienie o 23.

u mnie przez pierwszy miesiac było dokładnie to samo ale teraz mała coraz bardziej robi sie kontaktowa i domaga sie lezenia w ramionach albo poprostu lezy w łózeczku cos wydaje dziwne dzwieki i macha raczkami i nozkami. Od tygodnia jakos ciagle jak jej pieluszka nie przesiaknie w dodatku wymieniana nie zadziej niz co 3 h to jej sie uleje a pralka chodzi na pełnych obrotach. Nie wiem co by było gdybym nie miała duzo ciuszków o rozmiarza 56 albo 50.
 
reklama
Właśnie czytam jakiś artykuł, w którym piszą o badaniach na kobietach ciężarnych z małą ilością płynu owodniowego w trzecim trymestrze ciąży. Pisze, że powinnam wypić 2 litry płynów w ciągu 2 godzin. Zwiększyło to ilość płynu u tych badanych kobiet. No to piję, może coś pomoże. Lolisza też radziła, żeby dużo pić. Piłam cały dzień, a teraz spróbuje te dwa litry wypić. I tak do środy.
 
Do góry