reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Efa- moja corcia budzila sie w nocy 3-4 razyna karmienie, a jak miala cos okolo 1,5 m-ca zaczela noce przesypiac, wiem ze melko w nocy jest najbardziej wartosciowe.

Szkoda kociny, a jak sie to uczulenie objawilo i skad wiesz ze na JJ a nie alergia pokarmowa???

Dobranocka- sliczna cora

powiem wam ze mam dosc, M wroci pewnie okolo 20, albo i pozniej, 2 dzien siedze od rana sama i jeszcze musialam piesa wykrecic, Zosi wyrzucila butle przez balkon i nawet nie mam jak po nia pojsc, mam nadzieje ze chetny sie nie znajdzie bo 30zl w plecy bedzie...
Jej mam nadzieje ze po porodzie szybko dojde do siebie bo jak bede dlugo w takiej formie jak teraz to ja nie chce byc swoimi dziecmi...
 
Daje znać, że żyję ale cała obolała. Bóle podbrzusza jakby przeszły ale zaczęło napier****ć w krzyżu i ruszać się nie mogę:(

Także dalej leżę i wyję z bólu.

Ewuś :* Duża buźka.
 
HEJ!
my dziś wróciliśmy do domu, nareszcie! Melduje się, ze żyjemy. Na razie nie jestem w stanie ponadrabiac, staram się ogarnąć to co w domu. Głowa mi dziś peka.
pozdrawiam Was wszystkie!
 
Dobranocka fajnie ,ze juz w domku i córcia jest przepiękna :)
Mała mi fajnie ,że już Was wypusicili mam nadzieje, ze nastrój od razu sie polepszył.
Monimoni ja tez dzis cała w bólach leże ,a to krzyz ,a to cały brzuch mnie boli .Skurczy nie czuje ,ale okresowo mnie boli i ciekawe czy to juz .........
Efcia kotka żal ,ale Olek najważniejszy.A kot to nie piesek i nigdy nie wiadomo co zrobi. Nic sie nie martw.
Fajnie ze Sylwia Zg urodziła ,ale jaja ,że w domu ? ciekawe co sie stało ,ze taki finał.
Malutka racuchy ,ale bym zjadła chyba zrobie ,ale z bananami ,bo jabłek nie mam.
pozdrawiam
 
reklama
Witam,

Za poltorej godziny jade na USG i te konsultacje. Ciekawe, czy ustala dzien cesarki.

no i jakie ustalenia? i jak goląbek?

Ehhh a ja odbieram dalsze telefony z pytaniem .... "no i co? rodzisz?"
uwielbiam takie telefony. ja dopiero 38tc a juz zaczynam warczec - "nie qrfa nie rodze!!!"

Kahaaa - a jak u Was wygląda sprawa z podejrzeniem zespołu Downa ? Badania w końcu go wykluczyły ?
nie wykluczyly, bo sie nie zdecydowalismy na aminopunkcje, bo uznalismy, ze to za duze ryzyko. mielismy tylko bardzo dokladny skan w poszukiwaniu "soft markerów", na szczescie nie znaleziono zadnego co nas troche uspokoilo.

dobranocka witaj z powrotem, mala sliczna.

Właśnie doszliśmy z mężem do wniosku, że nasze dziecko jest w formacie Marcel.zip i że nie mamy programu żeby go rozpakować.

Pożyczy któraś?
he he dobre, jak znajdziesz program to wrzuc na jakis watek do sciagniecia.

HEJ!my dziś wróciliśmy do domu, nareszcie! Melduje się, ze żyjemy. Na razie nie jestem w stanie ponadrabiac, staram się ogarnąć to co w domu. Głowa mi dziś peka.
pozdrawiam Was wszystkie!
witaj mala mi - jak tesciowa (przepraszam, nie moglam nie zapytac ;-) ). czekamy na fotki...
 
Do góry