reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kurde, bo z tymi chłopami to same problemy. Może siusiaka mu powinnam, że tak powiem, jakoś ułożyć ?? ;-)
Nie zwracałam na to jakiejś uwagi jak leży, ale może powinnam go w dół pieluchy kierować ?

Marrgerita - w tym samym czasie pisałyśmy :-) Właśnie o tym samym pomyślałam... Dzięki
 
Ostatnia edycja:
reklama
cos tam cyca ale geberlnie e to co w szpitalu bebilon 1 ha

A czemu jesli mozna wiedziec Ha?? masz jakies podstawy by sadzic ze moze wystapic alergia??? zwykly bebilon bedzie chyba tanszy, moze sprobuj jesli nie ma przeciwskazan

Ja już dawno na nogach. Pierwszą noc w domu mamy za sobą i pierwsze problemy...
Czkawka po posiłku. Mamuśki jak sobie z tym radziłyście ? Przez tą cholerną czkawkę mały ulewa. No i ja nie wiem, albo źle zakładam pieluchy albo pampersy w naszym prypadku się nie sprawdzają i wyciekają siuśki.
No zgłupiałam i 3 razy w nocy zmieniałam ciuszki. Pralka mi nie nadąża... :-(

Moze sprawdz czy wszytskie falbanki pampersa sa dobrze odwiniete, czy jakis sie nie zawinal pampers gdzies, czasami potrafi m-dzy posladki wejsc i wtedy tez przecieka. No i sprawdz siraka czy dobrze lezy.

Nie nadasz z praniem?? ja juz piore codziennie!!!

.
Wiecie,co wczoraj zrobiłam???????? Spakowałam torbę do szpitala. DOPIERO!!!
Stwierdziłam,że czas najwyższy:-)
A jutro kończę"czterdziestkę" :happy:.

Brawa za torbe!!!

ja niestety karmie butelka wiec nie musze uwazac na to co jem. Załuje ale nic nie dało sie zrobic z laktacja. Za dzo silnych leków podczas pobytu w szpitalu. Dlatego tak przestrzegam przed ta opuchlizna a zwłaszcza na twarzy i wysokim cisnieniem

nie przejmuj sie za bardzo, wiele dzieci jest na butli i to z wyboru mamy, wazne ze mala zdrowa


Moja nocka calkiem fajna, mimo ze wieczorem brzuchol mi sie brzydko stawial i czasami pobolewal, tylko raz wstalam na siku:)

Rano mi prad zabrali i sie wqrzylam ze nie oddzadza i sie nie dowiem, czy mamy nowego babasa na swiecie czy nie...
 
a teraz moje zmartweinie, ja do tej pory zadnych skurczy nie mialam, nic a nic, czop nie odpadl, mokrosci tez zadnej nie ma i czy to normlane? , bo zaczynam w paranoje wpadac, ze cos jest ze mna nie tak

Moja droga, ja mam tak samo, tylko jakieś pobolewania i to wszystko. Żadnego rozwarcia,skracania,NIC. Moja gin powiedziała,że taka moja natura. W poprzedniej ciąży też tak miałam, teraz to chociaż brzuch mi opadł. Poprzednią ciążę przenosiłam tak 2 tyg. Nie martw się,po terminie lekarze się tobą powinni zająć:)


Ladygab dzięki za brawa:)
 
Ostatnia edycja:
Witam po dłuższej przerwie-jakoś weny nie miałam ;-).

Gdzieś czytałam, że jak chłopcom przemakały pampersy, to mamy używały huggies i było ok...

Co do zwolnień, też jestem ciekawa, co wymyśli moja gin. będę ją molestować na zwolnienie do 4.11 (termin mam na 26.10), ale z usg wychodzi na listopad. Poza tym rodzinny może wystawić zwolnienie, też 100% płatne- powiedzcie , że macie skurcze, boli was kręgosłup, itd, bo w tym stanie do pracy się nie nadajecie!!!

A jak urodzicie na zwolnieniu, to zus automatycznie je kasuje i od dnia porodu liczy macierzyński, czyli do porodu zwolnienie, a potem macierzyński.

A jak komuś się kończy umowa w dniu porodu, to chodzi o rzeczywisty dzień porodu, a nie wpisany w kartę! Jak przenosicie, to do urodzenia jesteście zatrudnione.


Mój szef to się strasznie napala na mój powrót po macierzyńskim, już liczy w kalendarzu, kiedy wrócę...

Pogoda u nas paskudna, nic się nie chce.

Wizytę mam we wtorek i mam nadzieję, że się dowiem jak Jaga leży (chyba się wykopyrtnęła jak trzeba, bo mi wciska coś małego i twardego-stopa pod żebra) i ile waży.

Pozdrawiamy!!!
 
A jak komuś się kończy umowa w dniu porodu, to chodzi o rzeczywisty dzień porodu, a nie wpisany w kartę! Jak przenosicie, to do urodzenia jesteście zatrudnione.
ja wiem, że tak jest tylko, że jak gin nie chce dać zwolnienia to przecież nie wrócę dzień po planowanym terminie do pracy, żeby czekać na poród...
 
Witam mamusie:)
Dziewczynki no nie nadążam z gratulacjami heheehhe:)))

Mamy Wrzesień a tu tyle dzieciaczków:)) zostawcie cosik na Październik hheeeeh:)))

A swoja droga zauważyłyście,ze my nie mamy wcześniaków:)) super:)
 
Natolin idź po zwolnienie do rodzinnego, ortopedy itd.

Macierzyński przed terminem to dobra wola mamy, a nie widzimisię lekarza, wrrrrrrrr.

Ja w razie czego pójdę do rodzinnego po zwolnienie dopóki nie urodzę.
 
A czemu jesli mozna wiedziec Ha?? masz jakies podstawy by sadzic ze moze wystapic alergia??? zwykly bebilon bedzie chyba tanszy, moze sprobuj jesli nie ma przeciwskazan

ja poprostu kupiłam ten sam co mi w szpitalu dawali. ale mam juz duza puszke bez ha i daje małej. je i nic sie nie dzieje wiec moze przejde na tanszy bo nie wyrobie wydawania 200 zł na same mleko. Nszczescie juz nie ma kupy co jedzenie wiec nie idzie 10-12 pampersów tylko koło 6

Witam mamusie:)
Dziewczynki no nie nadążam z gratulacjami heheehhe:)))

Mamy Wrzesień a tu tyle dzieciaczków:)) zostawcie cosik na Październik hheeeeh:)))

A swoja droga zauważyłyście,ze my nie mamy wcześniaków:)) super:)

ja mam wczesniaka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
emiliab dziekuje, bo juz zaczelam schizowac, ze jest cos nie tak
natolin daj znac jak z tym zwolnieniem, bo moj gin tez powiedzial, ze nie moze dluzej bo nie wpisze w zwolnienie, ze przedwczesny porod i tak sie zastanawiam co potem, mam wizyte umowiona na pon. to wtedy o ile nie urodze, (trzymajcie kciuki zebym juz byla po, bo naprawde nie mam sil) i sie bede zastanaiwac co robic dalej
dawidowe te 200 zl to miesciecznie rozumiem na mleczko, szok
rzutka tak siusiaczek w dol pieluszki powinien byc

glodna jestem
 
Do góry