reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam dziewczynki

Cześć dziewczyny :-)
Mi 1,5 godziny temu odeszły wody, czekam na skórcze i będę śmigać do szpitala. Dzwoniłam do położnej, każe się wyluzować i spokojnie czekać.
Ja spokojna, mąż mi właśnie śniadanko robi ;-) Wykąpałam się, ogoliłam i stwierdziłam, że na żywca Was poinformuję.
Siedzę teraz jak kretynka z recznikiem na dupsku bo jeszcze trochę mi się ulewa ;-) Trzymajcie kciuki !

SUPER! Widzę, że kolejna Warszawianka będzie zaraz mamą. Trzymam kciuki :) To może i ja się zmobilizuję? Chociaż mam wrażenie, że brzuch zamiast się opuszczać to podnosi mi się do góry???

Sparrowkot - przykro mi, że na koniec ciąży jeszcze takie stresy Cię spotykają. Myślę, że dziewczyny mają rację trzeba próbować dzwonić i dogadać się z nimi. Ściskam kciuki, żeby udało się coś załatwić.

Ulisia, Efa, Dziulka - powodzenia na wizytach :)

Malamadzia - WITAJ :)

Margerrita - ja też płaczę jak czytam :)

Wszystkim pozostałym mamusiom życzę miłego ostatniego dnia lata!
 
Ostatnia edycja:
reklama
sparr o matko, wszystko Wam się kumuluje na raz....dziewczyny napisały już wszystko to co i ja napisałabym. Wiedz że Cie wspieram i mocno trzymam kciuki za rozmowę, bo wierze że zadzwonisz...przecież tam pracują ludzie, mają serca i pewnie znają różne sytuacje..wierze że wszystko uda się jakoś rozłożyć, ugadać. Daj znać jak już będziesz coś wiedziała!!

dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach, a Efie obstawiam porodową sobotę :p

Rzutka aaaaaaa! gratulacje! no to teraz trzymam kciuki za szybki i bezbolesny poród :)
 
sparrow babo jedna uspokoj sie, jak maz wroci z pracy to sie dowiem co mozesz zrobic, poprosze go to do strony prawnej ci pomoze, bez takich mysli, masz dzieci Natana i Wennese oni potrzebuja rodzicow!
 
kruszynka dzięki, chociaż mój dzień przede wszystkim w stresie na oczekiwaniu na ważne wyniki, które prawdopodobnie przesądzą co dalej... jeszcze kilka godzin.
a z tym, że kolejna warszawianka się rozpakowuje to i ja tak pomyślałam, ale moja gin powiedziała wczoraj, że NA SZCZĘŚCIE szyjka jeszcze zamknięta, więc rozumiem, że w związku z moimi złymi wynikami do sprawdzenia lepiej, żeby jeszcze poród nie nastąpił.
 
po co tym dzieciom taka matka jak ja???? Jestem bezużyteczna .. po co ja się leczylam? Żeby teraz takie coś mnie spotykało? Lepiej byłoby gdyby mnienie było gdyby nie było tej ciąży bo tylko następną osobę naraziłam na takie przykre życie :(
Przepraszam was ale ja już nie mam siły no nie mam.

natolin kochana nie denerwuj się będzie dobrze - jesteś wspaniałą osobą i Bóg jest przy Tobie - napewno już niedługo urodzisz zdrowego dzidziusia i będziesz szczęśliwą mamusią :)
 
Sparr weź kilka głębokich wdechów i na spokojnie..tu na forum jest prawnik i udziela porad zgłoś się do niego co Ci szkodzi a może dowiesz się jak możesz sobie pomóc, jakie pismo należałoby wysmarować itp.:

Porady prawnika

i prosze nie pisz takich tekstów w stylu "co z Ciebie za matka" jesteś cudowną mamą która troszczy się o swoją rodzinę, dom, dzieci..co oni by zrobili bez Ciebie? Musisz być silna!!
 
kruszynka dzięki, chociaż mój dzień przede wszystkim w stresie na oczekiwaniu na ważne wyniki, które prawdopodobnie przesądzą co dalej... jeszcze kilka godzin.
a z tym, że kolejna warszawianka się rozpakowuje to i ja tak pomyślałam, ale moja gin powiedziała wczoraj, że NA SZCZĘŚCIE szyjka jeszcze zamknięta, więc rozumiem, że w związku z moimi złymi wynikami do sprawdzenia lepiej, żeby jeszcze poród nie nastąpił.

Ojej to ściskam z całych sił kciuki i moja mała w brzuszku też ściska żeby wyniki okazały się dobre :) Mamy ten sam dzień na suwaczku ale fajnie.
 
już pisałam do wszystkich znajomych i prosiłam żeby pomogli nie wiem czy to coś da :( jakby się tak złożyli to może by się udało jakoś to spłacić a potem powoli ich pospłacać .. tylko przyjaciół poznaje się w biedzie a niestety tak na serio to ciężko ..
Boże żeby tak ktoś się zlitował nad nami i dał nam szansę :(:(:( Przepraszam was jeszcze raz bo wiem że to forum nie jest od takich spraw a ja je dziś tak "zawładnęłam" jejku ... powinnyście być szczęśliwe to zawracam wam głowę - bardzo was przepraszam mam wyrzuty sumienia ... wybaczcie mi.
 
reklama
Sparr głuptasie to forum jest po to żebyśmy my mamusie październikowe mogły się wspierać, we wszystkich problemach. I wiedz że każdej z nas teraz zależy żeby wszystko dobrze się u Was ułożyło - to Ty tego jeszcze kobito nie widzisz? A myślisz że skąd tyle postów pełnych ciepłych słów dla Ciebie? każda z nas chce jakoś pomóc, wesprzeć Cię. Spróbuj napisać do tego prawnika, zobaczymy czy można jakoś odsunąć w czasie tę spłatę długu to zawsze więcej czasu będziecie mieli na zdobycie pieniążków..
 
Do góry