reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Sparr też takie coś kiedyś dostałam i dogadałam się telefonicznie w sprawie przesunięcia terminu i rat. Powodzenia! :-)

Rzutka ale masz faaaajnie! Gratuluję i trzymam kciuki!

A ja dziś jadę na wizytę... Ciekawe, czego się dowiem... :-)
 
Dziękuję wam ale to jest aż 4tysiące - żebymy mogli od kogoś to pozyczyć i spłacić normalnie a potem sobie delikatnie spłacać tą osobę bo tak to ja nie wiem czy się dogadamy - ja nie mam na to siły a mój mąż on wogóle .. jest znerwicowany okropnie i nie umie rozmawiać jeszcze w takich sprawach .. jezu jezu zacznie się teraz ... zacznie .... człowiek chce życie i zdrowie ratować a potem tak się to kończy że i tak umiera popełniając samobójstwo ... :( sorry że wam tu głowę tym zawracam wogóle...
 
Sparr, w googlach przejrzyj linki pt. "odwołanie od wezwania do zapłaty", "odwołanie od przedegzekucyjnego wezwania do zapłaty", są jakieś wzory - niestety nie mam teraz czasu ich dokładnie przejrzeć. Taki wzór trzeba dobrze przeczytac i spróbować dostosować pismo do swojej sytuacji. Odwołanie pisze się w odpowiedzi na pismo, które dostałaś, więc muszą byc tam zdania odnoszące się do treści wezwania.
a i przejrzyj tez linki: PROPOZYCJA ZAWARCIA POROZUMIENIA W SPRAWIE POTRĄCENIA DŁUGÓW, może tam coś znajdziesz :-*
 
EFA - tak patrzę na ten Twój suwaczek, patrzę i się nadziwić nie mogę. Rany Kobieto ile ja bym dała, żeby na swoim coś takiego zobaczyć :tak:
Ja tak dla odmiany znowu miałam 3/4 nocy nieprzespane. Od 2 dni boli mnie na zmianę brzuch i noga (noga to z mojej winy, bo się golić nie potrafię i skórę mam ściętą od kostki jakieś 7 cm. w górę, co boli jak ja pierdziu). I tak jak wczoraj cały dzień w łóżku przeleżałam tak dzisiaj od rana mnie nosi....
 
ja też lubię suwaczek, makuc :-). Gorzej, jak będzie np. "jestem w 41 tygodniu i 5 dniu ciąży" - wtedy to już cholera mnie weźmie!
A po goleniu nóg zacięcia bolą, oj coś o tym wiem. Jako nastolatka tak się ciachnęłam, że krew sikała na wszystkie strony ;P. Długo była blizna :/

Ulisia, powodzenia na wizycie :)
 
Efa nie ma takiego czegoś .. nie umiem znaleźć niestety .. widocznie od tego nie mozna się już odwoływac .. coś czuję że nasze życie się zmieni i to mocno.. mąż odejdzie i tyle będzie z naszej rodziny :(
Dziewczyny dzięki za wsparcie .... teraz tylko uratuje nas jakis cud albo wygrana w totka albo ktoś kto będzie mógł nam pożyczyć pieniążków na tą spłatę i pozwoli spłacać się powoli ratami :(
Niestety ja już widzę tylko ciemną dziurę i nie mam ochoty nawet żyć ::( dlaczego życie nas tak doświadcza?
 
Witam porankowo :)
Sparr odwołuj się jak Efa pisze i przeciągaj ile się da.
Efa suwaczek cudny, ale wyobrażam sobie że już wolisz go nie przesuwać :D Mój starszy urodził się w 41 tc po wywołaniu ( jak każdy facet wolał w ciszy i spokoju leżeć )
Ulisia, kciuki zaciśnięte za wizytę
rzutka, POWODZENIA ! Też chciałabym być na Twoim miejscu :)
 
reklama
Jejku sparr tak nie można myśleć nawet nie próbujac nic zrobić. Ja wiem że sytuacja jest ciężka ale według mnie nie każdemu prawnikowi zależy aby sprawę kierować do komornika. Spróbuj zadzwonic i powiedziec jak się sytuacja przedstawia, że nie jest tak że nie chcecie spłacać tylko że nie macie jak spłacić w jednej racie bo nie macie, ale przy rozłożeniu na raty będziecie napewno spłacać. Jeszcze raz powtórzę spróbuj !!!!!
 
Do góry