reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ojej co za info:))))czekamy na wieści i trzymamy kciukasy!!!!!!!

Witamy małąmadzie:)

Dziewczyny powodzenia na wizytach:)
A ja ta od kilku dni tak z odskoku bo nie dość,ze miałam doła o czym pisałam wcześniej to jeszcze choróbsko sie przyplątało:(((((( katar, robi sie chyba zapalenie ucha, jęczmień na oku jakaś masakra!!!!:((( mam nadzieje,że szybko przejdzie bo mam już dość!!!

Przynajmniej dół odszedł troszku:)))
Dziękuję Wam kochane, ze napisałyście jak to u was jest z tym gadaniem, mój mężuś to dobry facet, tylko czasami jakoś tak dziwnie jest, o pracy nie zawsze chce gadać bo pracuje w pogotowiu ratunkowym, to bardzo stresująca praca, często wychodząc z niej próbuje zapomnieć wraz z zamknięciem drzwi wejściowych od pogotowia.
Miałam tez żal do niego, ze nie przezywa tej ciąży tak bardzo jak nie które z was pisały o mężach, ale pogadliśmy i powiedział, że przezywa to na swój sposób. My kobiety czujemy cały czas nasze skarby w brzuchu oni nie, tez czeka na maleństwo kiedy sie pojawi.
Musimy jednak wyprowadzić sie z domku za jakis czas aby życ samodzielnie bez nerwówki t będzie najlepsze rozwiązanie, będzie finansowo ciężej ale myślę ,ze sie to opłaci bo jak nie to nie przetrwamy niestety.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczynki - dzięki za pomoc ... myśmy mieli windykację i z nimi byliśmy mw ugadani i spłacaliśmy ile mogliśmy a to nagle przychodzi że to przejęła kancelaria i trzeba całość długu spłacić :( a tam jest coś 4tysiaki
i nie wiem skąd to wziąć oni nie chcą negocjować i rozmawić wogóle.
:(

U mnie noc minęła spokojnie poza tym że się spociłam mimo zimna .. nie wiem czy jakaś choroba mnie nie bierze. Dziś będę szła niestety sama bo nie ma kto ze mną iść do ośrodka zdrowia do innego gina bo moja nie ma już limitu z funduszu na ten miesiąc - ale idę do ordynatora :D więc mam nadzieję że mnie przyjmie - chcę żeby sprawdził mi to rozwarcie i te skurcze mu opowiem co miewam i ciągnięcie brzucha i napinanie bo przy synku tego nie miałam dlatego mnie to niepokoi - nie znam tego uczucia.
Wczoraj na SR puszczono nam film z porodu były4 pary w różnych pozycjach- krzesełko, drabinka, materac, łóżko .. oczywiście mi się podobało krzesełko którego u nas nie ma i drabinka ktorej nie ma ale na stojąco chyba można mimo to rodzić .. nie wiem .. ale nie wyobrażam sobie znów na łóżku rodzić jak ostatnio to zbyt bolesne i pozycja naprawdę niewygodna.

Jedna mamusia była ze swoją córką 6 letnią wzięła ją na kolana i młoda oglądała film :O nie wiem ale wydaje mi się że to zbyt traumatyczne - ja się powyłam np.
Poza tym film był dość stary sprzed kilku lat z Austrii i na dodatek tam chyba nie golą mam ;p
bo to wyglądało jak bin laden hehe .... ale ogólnie fajny film.


RZUTKA TRZYMAM KCIUKI I MODLĘ SIĘ O CIEBIE I DZIDZIĘ !! WRACAJ SZYBKO I ZDROWIUTKO I PISZ JAK BYŁO :d

Kasis wpółczuję i mam nadzieję że szybko wrócisz do formy wyobrażam sobie jak ciężko niedość że z powodu ciąży to jeszcze jakieś licho się przywlecze..

achaaa ... a na oddechy mam przyjść w piątek na 10:00 do położnej ponieważ już jestem na terminie hihi .... pieczątkę mi wbiła już ze szkoły rodzenia żeby nie było potem że nie chodziłam i nie mogę mieć siostry przy porodzie także to już mam załatwione. A jak dochodzę do piątku to oddychanie - dobrze. Bo normalnie dziewczyny ze sr mają oddechy 29.10 - a ja w tym dniu idę po skierowanie na oddział ;p



Efa i Dziulka powodzenia na wizytach - mam nadzieję Efa że już niedługo będzie u ciebie po wszystkim i że nie wyślą cię na wywoływanie a jeśli nawet to potrwa to góra dobę i urodzisz :D
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry dziewczynki, ja się melduję z rańca - o 9-tej robię wypad i do gina Olka macać, podglądać i w ogóle całe to zamieszanie z domyślaniem się, kiedy on sobie wreszcie wyjdzie z brzuszka :). Miłego dnia, kochane!

Cześć dziewczyny :-)
Mi 1,5 godziny temu odeszły wody, czekam na skórcze i będę śmigać do szpitala. Dzwoniłam do położnej, każe się wyluzować i spokojnie czekać.
Ja spokojna, mąż mi właśnie śniadanko robi ;-) Wykąpałam się, ogoliłam i stwierdziłam, że na żywca Was poinformuję.
Siedzę teraz jak kretynka z recznikiem na dupsku bo jeszcze trochę mi się ulewa ;-) Trzymajcie kciuki !

RZUTKA, HURRRA! Trzymamy kciuki rękoma i nogami ;-). Daj znać, jak tylko znajdziesz siłę, żeby nas poinformować, co z Tobą i z maleństwem!
Jesteśmy z Tobą!

małamadzia, witaj.
 
Ostatnia edycja:
Spar powodzenia i dzięki za miłe słowa ja tez mam nadzieje,ze szybko odejdzie to choróbsko:)))
Ptaszyna ja nie rodziłam,ale wydaje mi sie,że to sie wie,ze to juz a poza tym to sa duże ilości płynów,ale to bardziej fachowo mozga opisać dziewczynki ,które rodziły:)))
Efa miłego spotkania z Olkiem:)))
 
Dzięki za kciuki i życzenia powodzenia :-). No ja bym nawet i zechciała wywoływanie, ale ostatnio gin dawał mi czas na naturalny start do 30.09., dopiero potem szpital w razie jakby do tej pory Oluś się nie urodził.

sparrow, wybierzcie się do tej kancelarii osobiście, złóżcie wniosek na piśmie - potem macie troszkę czasu, zanim oni Wam odpiszą. Potem może możecie się odwoływać... Graj na zwłokę, może rozwiązanie przyjdzie w międzyczasie. Trzeba kombinować, kochana. Nie jestem prawnikiem, ale ja bym tak robiła.

kasis, wracaj szybciutko do zdrówka!

ptaszyna83, podobno tego jest z litr - nie da się przegapić :)
 
Efa dziekuję ale to we Wrocławiu kancelaria nie mam jak tam pojecchać abolutnie ... tylko wysyłać mogę pismo a nie wiem jakie i co ja mam pisać wogóle?
Tam pisze ze przejęli ten dług i trzeba całość wpłacić do 25go albo idzie to do komornika .. więc taka kancelaria chyba nie bawi się w jakieś raty .. szukam i szukam na necie i nic nie mogę znaleść .....
 
Rozumiem.... ja mam całą ciążę katar i kicham jak wsciekła juz nei raz sie zastanawialam czy coś nie tak z moimi misniami kegla czy to wody :/ stąd tez moje pytanie :)
 
reklama
Do góry