reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Czesc wam:-)

Fajnie ze juz wakacje za progiem i cieplutko jest. Jakie macie plany na wakacyjne wyjazdy?
My jedziemy na poczatek w odwiedziny do babci i dziadka Kai, a potem zobaczymy jeszcze....

EFIKA- z tym probowaniem nowych rzeczy to roznie bywa. Kaja czasem da sie skusic, a czasem nie. Ale slodycze -tu sie zgodze- zawsze wchodza :-D

AKWARELKA- jak tam zakonczenie? Emi oddala pani swojego kwiatuszka?:-p

PATRYSIA- jeeeeeeeeeny, jakie sliczne zdjecia w podpisie :-D:-D:-D A wlasnie jak tam rozwijaja sie stosunki braterskie?


Zycze wam mile spedzonego czasu przed komputerem, byle nie za dlugo;-):-D
 
reklama
DZIEŃ DOBRY:-)
Amy jutro na sobótkę się wybieramy ze szwagierkami szwagrem:-)dlatego musi być ciepelko co i tego grilla fajnie się zje:tak:
PATRYSIA- jeeeeeeeeeny, jakie sliczne zdjecia w podpisie :-D:-D:-D A wlasnie jak tam rozwijaja sie stosunki braterskie?
dziękuje:-)super jest jak i jeden tak i drugi miły dla siebie :tak:lubią się i bawią się na swój sposób czyli Dominiś da mu jakąś zabawke czy pytolki gila Alankowi:-Da Alanek zaczepia dominisia chwyta za włoski i takie tam czy do niego gaworzy i się potem śmieje:-Djuż widze jak razem będą się bawić:-)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
Amy jutro na sobótkę się wybieramy ze szwagierkami szwagrem:-)dlatego musi być ciepelko co i tego grilla fajnie się zje:tak:

dziękuje:-)super jest jak i jeden tak i drugi miły dla siebie :tak:lubią się i bawią się na swój sposób czyli Dominiś da mu jakąś zabawke czy pytolki gila Alankowi:-Da Alanek zaczepia dominisia chwyta za włoski i takie tam czy do niego gaworzy i się potem śmieje:-Djuż widze jak razem będą się bawić:-)

To masz szczescie. Nie kazde rodzenstwo jest takie zgodne:-)
"Na Sobotke", powiadasz? Kolo Wroclawia tez jest, ale chyba nie chodzi ci o ta ze Sleza:confused: Gdyby jednak to moglybysmy sie spotkac:-p Tak czy inaczej pysznego grilowania:-)

W weekend lecimy do Polski:-)

Milego pobytu zagranica;-)

KAYCI - dzieki:-). Kuba nosi okularki bez problemu - w domu specjalne dla dzieci (miekkie, kolorowe, leciutkie i nie dajace sie popsuc, no i niestety drogie i niezbyt urokliwe:-(), a jak wychodzimy to sam wyciaga te "wizytowe" z szuflady i mowi ze "jestem piekna" (nadal gada o sobie ona:rofl2:). Wzne zeby okularki byly dobrze dobrane to dziecko nie zdejmuje, no i widzi lepiej wiec to tez go motywuje.

Kubus pojdzie do przedszkola to szybko przestanie mowic jak dziewczynka, zobaczysz:tak:

Super wakacji dla was wszystkich :-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
DZIEN DOBRY:-)
Super było wczoraj a siedzielismy na tej sobótce aż do 22:00:-pbył i grill i ognisko pogadalismy sobie posmialiśmy gdzie rozrywka jak ta lala:-)Dominiś wybiegał się na całego a Alanek taki spokojny chłopak ze wszędzie można z nim iść i sobie fajnie też pospał i jednym słowem super:tak:

KAYCI nie nie sobótkę to mieliśmy na działce u szwagra sobie zrobiona z resztą rodzinki;-)
 
Czesc dziewczyny. Widze ze wszystkie na spacerkach albo na plazy:cool2:? U nas pogoda jak z bajki - cieplutko, sloneczko swieci, wiec siedzimy calymi dniami na dworze. Wracamy tylko na obiad. Robimy sobie tez rowerowe wyprawy nad jeziorko (mlody juz mi nie zasypia w foteliku). Oby taka pogoda sie utrzymala jak najdluzej! Sloneczka zycze i udanych zabaw.
 
WITAM:-)
Oj tak i my korzystamy z pogody czyli po południu nad jeziorko(wtedy M ma czas po pracy a zarazem nie tak pali słońce)dzisiaj cały dzień u cioci(ma tak na podwórku jak na wczasach co i opalanko było super obiadek a Dominiś wybiegany):)w niedziele chcemy jechać nad jeziorko i tam sobie grillować przez prawie cały dzionek:-)trzeba korzystać bo nie wiadomo jak długo tak będzie ciepło:happy2:
A no i co dobre to to że Alanek taki grzeczniutki gdzie możemy korzystac z takich wypadów:tak:
 
Witam po dlugiej nie obecnosci, Ariadna idzie do przedszkola we wrzesniu, ona juz nie moze doczekac i pare razy bawila z dzieciakami w przedszkolu na placu zabaw.mam nadzieje ze ona nie bedzie plakala. a jak twoje dzieci tez ida w tym roku do przedszkola czy juz dawno chodzili :) napiszcie jak ragowali dziecka w przedszkolu przez tydzien plakalo czy sie cieszylo. Bo widze ze moja wcale sie nie boli pani odwazna podeszla do pani wychowawca i rozmawiala jak mnie nie zwracala na mnie uwagi, poznije wolam ja zeby isc do domu bo w tym czasi sie podpisalam umowe, uparla ze nie cchiala isc do domu i jej tlumaczylam ze masz wakacje dopiero we wrzensiu pojdziesz i nie mzoe doczekac. teraz jestem we wroclawiu u moich rodzicow. Druga dzidzia jest w drodze mam termin porodu 18 listopada, a plec nie moze zalapac. nie wiem co jeszcze napisac :)
 
NIKUSIAA GRATULUJE!!!:-)to super ze córcia taka śmiałą i z wielką chęcią do przeczkola chce isć moze nie bedzie problemu dzięki temu z zostawianiem jej tam:-)
 
reklama
Do góry