reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

PATRYSIA skomplikowana ta twoja ciaza :eek: Ale juz niedlugo bedziesz tulic w ramionach dwoch syneczkow co tak ci wynagrodza wszystkie terazniejsze niedogodnosci :tak:
No i fajnie ze Dominis chodzi na nocnik w nocy. Duzy chlopiec z niego i tyle, a przy Alanku jeszcze wiekszy bedzie sie wydawal :-D No ale bedziesz musiala uwazac, zeby niechcacy krzywdy braciszkowi nie zrobil. Najlepiej od razu do pomocy przyuczaj i chwal przy byle okazji:tak:
A tak w ogole to super zdjecia dodalas :-)

EFIKA
z tym pociagiem to niezle Kubu wyskoczyl. Ma chlopiec wyobraznie:-D

A Kaja? Coz :eek: Cieszy sie niezmacona wolnoscia ostatnio bo mama zajeta bardziej niz zwykle. W zwiazku z powyzszym nieco narozrabiala ostatnio:sorry:
Po pierwsze, tanczyla na lawie i spadla:zawstydzona/y: Co prawda w wiekszosci na materac, bo lezy pod lawa ale i tak przez caly dzien nie mogla chodzic bo nozka ja bardzo bolala :-( A jak zagladalam chwile wczesniej to jeszcze tancowala na podlodze :eek:
Poza tym na scianie pojawily sie kredkowe freski. Oczywiscie na jej poziomie :sorry:
A dzisiaj dorwala sie do kubla na smieci z butelkami i kosza z owocami. Wyjadla wszystkie winogrona. Brudne :sorry: Nad pozostalymi owocami pastwila sie w lozku rodzicow wciskajac je do butelek :szok: Sprzatalysmy razem. Teraz spi.

Wam tez tak dzieci rozrabiaja czy bardziej je pilnujecie?:sorry:
 
Ostatnia edycja:
reklama
WITAM:-)
Dzisiaj była kumpela u mnie co porobiła mi sesje z brzuszkiem i jutro powinnam juz mieć jakieś zdjęcia po przeróbce co pokaże wam:-)

Wiecie co kobitki faktycznie ta moja ciąża jest skomplikowana:sorry:
ja się czuje dobrze ale niestety meczą mnie te twardnienia a wczoraj miałam nawet regularne co 13 minut:shocked2:i mocne kolki w pochwie chodzić nie szło:sorry:już liczyłam co ile i jakby były dłużej to chciałam do szpitala jechac ale wziełam scopolan poleżałam i przeszło:tak:jeju ja sie normalnie stresuje tymi skurczami nie sa mocno bolesne ale są:sorry:już nawet z M gadaliśmy że jak bedzie tak dalej to w poniedziałek jedziemy do gina bo nie ma żartów z tym:sorry:
A dzisiaj dorwala sie do kubla na smieci z butelkami i kosza z owocami. Wyjadla wszystkie winogrona. Brudne :sorry:
przepraszam że się smieje ale to takie zabawne:laugh2:córcia jest zabawna:rofl2:
 
HEJKA:-)
Od wczoraj fajnie się czuje już brzusio takm niedokucza:-)

A co u was jej niemoge się doczekać strojenia choinki itp:-pzakupy świateczne jak ja je kocham:rofl2:

Ps.mam dane w grupie naszej pare zdjęć z brzuszkiem :-)wczoraj koleżanka robiła mi sesje jej hobby to fotografia:-)
 
HEJKA:-)
Ech mój synek ma katarek kaszelek:sorry:

A co do prezentów u mnie bez rewelacji:-)mojemu synkowi nigdy za wile samochodów:tak:nie bawi się niczym tak tylko słysze bombom bombom tak wiec kupujemy komplet bombom:rofl2:
 
A co do prezentów u mnie bez rewelacji:-)mojemu synkowi nigdy za wile samochodów:tak:nie bawi się niczym tak tylko słysze bombom bombom tak wiec kupujemy komplet bombom:rofl2:
Patrysiu dla naszych dzieci bardzo dobrą zabawką są klocki drewniane - uczą wyobraźni przestrzennej i koordynacji wzrokowo - ruchowej - są lepsze od klocków tupu lego duplo (bo przy lego dziecko nie musi się starać, żeby delikatnie coś postawić).
Fajne są też kolejki drewniane na torach. Taką ostatni kupiłam moim chłopcom w biedronce za 49,9zł. - na stronie nr 11
Tory można łączyć w różny sposób - moi chłopcy podzielili się kolejką i wszyscy się nią bawią. Jest na prawdę fajna - no i z drewna - szybko się nie zepsuje;-).
 
Patrysiu dla naszych dzieci bardzo dobrą zabawką są klocki drewniane - uczą wyobraźni przestrzennej i koordynacji wzrokowo - ruchowej - są lepsze od klocków tupu lego duplo (bo przy lego dziecko nie musi się starać, żeby delikatnie coś postawić).
Fajne są też kolejki drewniane na torach. Taką ostatni kupiłam moim chłopcom w biedronce za 49,9zł. - na stronie nr 11
Tory można łączyć w różny sposób - moi chłopcy podzielili się kolejką i wszyscy się nią bawią. Jest na prawdę fajna - no i z drewna - szybko się nie zepsuje;-).
bardzo fajne zabawki:tak:mój M jest stolarzem i porobił podobne klocki:tak:no ale synek woli nimi rzucać itp:sorry:to wtedy kupilismy mu takie duuze klocki tzn.to jest taki stolik zabaw gdzie z jednej stronie jest do klocków a z drugiej strony organki i inne bajery no ale to stoi:sorry:to wtedy takie normalne klocki do budowania te mniejsze co fajnie buduje ale ze mna przez 5 minut:sorry:tak wiec leża ja sama nie wiem takie fajne ma zabawki a tylko chce samochody uwielbia się nimi bawić dlatego kupimy mu kolejne samochody jak widzi w reklamie bajce samochody to tylko bombom bombom i oczka sie tak świecą a ostatnio M miał taka gazetke z zabawkami to nic nie interesowało tylko jedna strona gdzie były samochody jak do sklepu idziemy to tylko tam chce gdzie sa samochody:sorry:normalnie maniaczek samochodowy:rofl2::laugh2:a ja lubie synkowi coś dać z czego ma wielka radość:tak:może mu sie wkońcu odmieni i zacznie cenic inne zabawki:tak:

Ps.a teraz co kupisz na gwiazdke:-)
 
Ps.a teraz co kupisz na gwiazdke:-)
Tak szczerze mówiąc, to czekam aż mój mąż przywiezie paczki od siebie z pracy - oni zawsze takie wielkie wory dostają - tyle tego wszystkiego, że obdzielam zazwyczaj jeszcze rodzinę. Więc niestety sama Mikołaja dzieciakom nie robię. No i my zazwyczaj tradycyjnie w Wigilię wręczamy - ktoś się przebiera za Mikołaja i cały ubaw z tym jest:-D:-D.
 
Witam
mam ogromną prośbę do wszystkich bb-mam, których dzieci uczęszczają do żłobka, lub przedszkola, a nie ukończyły jeszcze 3-go roku zycia.
Bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety-moich badań do pracy magisterskiej.
Pewnia niejedna z Was była w podobnej sytuacji, mam nadzieję, ze moja prośba spotka się ze zrozumieniem;-)
Z góry dziękuję za każdą wypełniona ankietę.

Pozdrawiam madzix

http://www.ankietka.pl/ankieta/31184...owa-matek.html

P.S. W razie pytań/wątpliwości proszę o wiadomość prywatną, z chęcia odpowiem na kazde pytanie.
 
reklama
Czesc dziewczyny. Widze ze ostatnio pusciutko na watku? Mam nadzieje ze to nie chorobska trzymaja Was z daleka od kompa? My z mlodym codziennie smigamy spacerki bez wozka. Chodzimy sobie nawet po 2 godz (no chyba ze nozki odmawiaja mu posluszenstwa). Ulubione zabawy Kuby to nabijanie lisci na patyk - niestety sa makre i brudne wiec zapasowe rekawiczki musze miec w kieszeni. Z jednej strony fajnie ze jest cieplo i mozna smigac po podworku bez tony ubran, ale z drugiej strony troche mrozu by sie przydalo. Wybiloby te wszystkie zarazy! A jak Wam mijaja jesienne dni? Milego wieczorku.
 
Do góry