reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tekila ja jak mam miękkie piersi to mały się wnerwia i ryczy bo pewnie pokarm ciężej jest wydostać no i końcówki są gęstsze

co do spacerków to u mnie standardowo spodenki body i koszulka na to gruby kombinezon zawijam go otulaczem a całość jeszcze kocykiem wełnianym i ruszamy :)
 
reklama
No u mnie tez jak u Patrish jak popije chwile taka miekka piers to za chwile placze wypluwa i po karmieniu.
W sumie jak tekila pisze pol kg na tydz u Nas by sie sprawdzilo bo w msc i dwa dni maly przybral 2 kg
 
No u mnie tez jak u Patrish jak popije chwile taka miekka piers to za chwile placze wypluwa i po karmieniu.
W sumie jak tekila pisze pol kg na tydz u Nas by sie sprawdzilo bo w msc i dwa dni maly przybral 2 kg


ja przekładam na druga pierś , ale wczoraj trochę go pomęczyłam na tej miękkiej i trochę go posusal i nam zasnal. dzieciaki są coraz większe wiec dla nich taka miękka pierś to wyzwanie z która się teraz styka i chyba będą się musiały nauczyć mocniej ssać
 
Moj albo od razu wypluwa i placze albo jak teraz normalnie ciagnie w sumie w nocy tez zasnal przy takiej miekkiej piersi ale czasem jest masakra placz i wogole wtedy robie mm.
Ja od wczoraj mam takie zawsze w nocy po paru godz sie napelnily a teraz nie,po poludniu chcialam sciagnac laktatorem i ledwo 30 ml sie udalo.
 
Nie patka, laktacja się normuje i wtedy nie masz już twardych :-)
Wiadomo, że jak są miękkie to dziecko trochę się musi napracować ale w końcu tak wymyśliła to natura :-) grunt, że dzieci przybiera na wadze a, że płacze jak czasami je no trudno ;-) chwile pomarudzi i jest ok :-)

Tak pół kg to dużo ale małe dzieci szybciej nadrabiają wagę ;-) zresztą on tyle je... B-) pewnie kiedyś wystopuje i będzie mniej tył bo dzieci skokowo nabierają później masy :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
z tym laktatorem to jest prawda, że odciąga się mniej niż jest w stanie wyssać dziecko. Co do przybierania to normy są tak szerokie, że wydaje mi się, że nie macie się czym przejmować. My w 7 tygodni przybraliśmy 2400 g, u córki było co miesiąc kilogram przez pierwsze pół roku z tego co pamiętam. Potem dzieci zwalniają tempo. Jeśli się nie mylę do roku powinny potroić wagę urodzeniową.
 
reklama
Do góry