reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
U nas tatuś to ma szczęście bo jeszcze nigdy szymus nie zrobił kupy a mi jak zrobi to czasami aż bokiem mu wyjdzie ze trzeba ubranie przebierać. Tekile tak to jest z tymi teściowa ze nigdy chętnie nie przyjeżdżają ba mój mąż musi po nich jeździć i ich odwozić ale już nieważne za to moi rodzice nie odstępuje od szymusia jak to mówią mają taką malutka pociechę bo niektóre wnuki to stare duży ponad dwadzieścia i jak siostrzenica 21 nosiła szymusia to dziadek mówił ze juz jej pasuje żeby się starała bo on chce zostać pradziadkiem ale nie tak hop siup ona ma ważniejsze priorytety studia i dopiero za trzy lata ślub wiec szybko wybiła dziadkowie z głowy prawnuka.Dziewczyny
juz niedługo święta a pamiętacie jak jeszcze niedawno narzekałysmy kiedy się maleństwa urodzą a teraz będą już z nami przy wigilijnym stole i będzie ich pierwsza gwiazdka cudownie
 
U nas tatuś jeszcze nigdy nie przebrał dziecka wiec i niespodzianek nie ma. A tak z innej beczki to w czym kladziecie spać maluchy ? Mój chyba marznie i się budzi jest letni jak go biorę na ręce dziś pobudka w o 2.20 i 5.00 wiec nawet trzech godzin nie podpal
 
Patrishej ja na noc zakładam koszulkę taka cienka i na to całego pająca ale zauważyłam że mój ogólnie lubi ciepło kładę go w rozku odpinane i przykrywamy ciepłym kocem i nie lekkim bo woli taki ciężki ze smyk minki plus bawełna
 
A ja na noc tylko samego pajacyka ubieram bo Mały śpi ze mną w łóżku pod swoim kocykiem i trochę kołdrą okryty i jak zakładaliśmy body to był mokry...jakby spał u siebie to koniecznie body bo jednak takc byłoby mu zimniej.

A w kwestii ubrań, to jak ubieracie teraz dzieci na spacer? Głównie chodzi mi o nogi.. Czy jakoś ocieplane spodnie czy co? Bo na gorze dziecko ma kilka warstw a nóżki?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas noce wciąż ciężkie, mała chce byc do mnie przyklejona wiec ją na maksa musze przytulać heh jak tylko pomyslalam, że z chlopem pokorzystamy to sie młoda budziła.
Swistak ja to bym wolała tak jak ty, a moi przyjeżdżają i marudza.
 
reklama
Az sie boje dzisiejszej nocy bo maly od dwoch dni marudny:( wczoraj pospal popoludniu i wieczorem a w nocy szalenstwo w lozeczku lezal wiercil sie plakal jak tylko go odlozylam,ciekawe co dzis Nas czeka?!
 
Do góry