reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
kurcze boje się ze mi się przeziębi, zastanawia mnie to sporadyczne kichanie.dmucham na zimne. w mieszkaniu mam 21-22 stopnie tylko do kąpieli podgrzewam trochę pokoj
 
Mój tez kicha, dziecko musi sobie nosek oczyszczać :-) kicha kilka razy dziennie, do tego mu muzszę w nocy raz czy dwa odciągnąć z noska :-)
Patka przegrzanie dziecka naprawdę jest gorsze :-)
Ja byłam u pediatry z tym kichaniem dla swojego spokoju i osłuchała go, żeby nie było ale wyjaśniła mi, że to wszystko tak jest :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
no ja tez walczę z frida co rano, bo małemu się ulewa i ma czasem nosek zapchany serkiem, dodatkowo kupiłam maść majerankowa i mu smaruje aby się mu spokojniej oddychalo
 
Patrish zrobisz jak uważasz ale naprawdę dziecku jest ciepło jeżeli na ciepły kark :-) nie ma co za bardzo ogrzewać bo później dzieci gorzej reagują na duże zimno.. Tanie ciepłolubne później się robią ;-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ma racje, nie ma co przegrzewać dzieci jak Tobie jest ciepło to sie odkryjesz albo rozbierzesz a nasze maluchy musza sie męczyć. Ja mam 21 stopni w domu a w nocy koło 19 i tak sie lepiej spi mały ma pajacyk na noc i spiworek, żadnych kołderek. tez ma rece chłodne szczególnie jak spi bo sie nie rusza j krążenie ma wolniejsze ale dopóki ma plecki ciepłe jest ok:)

Moj przespał cały dzien wczoraj i pol nocy wojował:( teraz znowu spi, mam nadzieje ze sie nie przestawi.

Jak podajecie mleko z butelki ile wasze maluszki jedzą?
 
Ja tez ostatnio bedac na szczepieniu pytalam o kichanie ze czesto ale Pani dr powiedziala ze to normalne a ja juz sie martwilam ze moze przez koty czy cos.
Moj spi tylko w pajacyku albo polspiochach i body dwoch warstw nie moge mu ubrac bo spocony jest od razu:)
Agica to moj przedwczoraj tak pospal i w nocy dzien mial a my meczarnie.
 
reklama
Moja dosc fajną noc miala, dwie pobudki. U nas -4stopnie bylismy na krótkim spacerze. Na noc kładę moją w pajacu i przykrywam kołderką, zaczepiam ją tyko tak żeby mała sie nie przykryla przez przypadek. Dodatkowo jeden kot zaczął spać koło nog małej wiec tym bardziej sie kolderka nie nakryje.
 
Do góry