reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Wiktorka mi też 4kg zostało. .. ale jeansów sprzed ciąży nie wcisne na tylek[emoji14]
ale ja się tym nie martwię bo wiem ze powrót do figury i kondycji wymaga czasu a i nieraz potrzeba wesprzeć ten proces ćwiczeniami.
uważam że skoro moje ciało zmieniało się 9miesiecy to nie mogę wymagać żeby miesiąc po porodzie wróciło wszystko do normy ;) tzn są przypadki takie ale nie można brać ich za wzór bo każda z nas jest inna.
ja przy córce przytyłam 32 kg w ciąży u udało mi się to zrzucić wiec teraz tym bardziej dam rade ;)
chciałbym nawet skorzystać z tej sytuacji i troszkę więcej zrzucić ... tak łącznie 10kg ;) ale to musze zacząć tez ćwiczyć bo samo się nie zrobi ;)

no i chciałabym nie wracać do palenia jak skończę karmić. ..
zobaczymy co wyjdzie z moich planów ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No ja raczej wchodze w rzeczy przed ciąża. Tzn, w niektore sie nie mieszcze, ale przez biodra mam nadzieje, że sie zejdą.
Najgorzej, że mam oponke na brzuchu
 
nie mam czasu zaglądać :)

Jeśli chodzi o bliznę po cc to też mnie jeszcze drażnią ubrania i to nie tylko w bliznę, ale mam bardzo wrażliwe ciało dookoła blizny. Co do wagi to u mnie ok 3 - 4 kg na plusie, zależy kiedy się ważę :)

Jestem w trakcie antybiotyku, bo przyplątało się zapalenie piersi i wysoko gorączkowałam. Na szczęście karmimy się dalej i jest lepiej. Nie wiem skąd się to wzięło, bo karmiłam regularnie, dłuższych przerw nie było i zastoju jako takiego też nie... no ale z córką 15 miesięcy nie było problemów to teraz muszę zaliczyć czego nie doświadczyłam :)
 
Wiktorka ja też czasami myślę,że nie dam dłużej rady i tęsknie za wolnoscia. Ale musimy ochłonąć i pomyśleć z każdym dniem bedzie lepiej... ( mam taka nadzieje)
 
Mi tez czasem brakuje dni gdzie lezelismy razem z mezem i sie lenilismy nic nie robiac noc przespana..jedni znajomi wpadli pojechali juz czekamy na drugich a ja w pokoju karmilam chyba z godz i malego lulalam tyle sobie pogadalam hehe
Ja sie nie wazylam ciekawe jak u.mnie z waga ogolnie zostal mi.tylko brzuch wiszacy troche z rozstepami ale jak juz bede mogla wracam do cwiczen wiec pozbede sie tego.
 
Ja jestem -6kg niż przed ciążą ale ja diety w ciąży miałam i sporo ważę bez tego. Skóra się jeszcze nie zeszła ale tu bez ćwiczeń się nie obejdzie. Chciałabym schudnąć ok 8 kg jeszcze to będę laska :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi zostało ok 4-5kg w sumie jakby nie blizna to raczej we wszystko mogę wejść sprzed ciąży. Te kg to na pewno więcej w piersiach i minimalnie zostało na brzuchu ale to spoko :-)
Niech tylko się tam zrobi tak żeby nic nie było czuć to będę zadowolona :-)

Mi też chwilami brakuje takiej beztroski, ale no to za mało czasu minęło od urodzenia, żeby się trak oswoić z tym innym życiem. Teraz mam tak po 2-3h spokoju ale to taki pozorny spokój bo i tak nasłuchuję niani jak Borysek leży u siebie w łóżeczku a mu w dużym pokoju... zasnąć nie zasnę w innym pokoju bo się boję, że go nie usłyszę..więc no jest inaczej.
Nawet nie sądziłam, że ja nie będę mogła iść sobie od tak na zakupy...:-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ech, to chyba normalne, że brakuje normalności. Ja też często tak mam, czuję się uwiązana w domu. Wiadomo, że mogłabym się zorganizować i wyjść, ale to dużo zachodu, bo trzeba mleko przygotować, więc jak mam iść gdzieś na trochę to mi się zwyczajnie nie opłaca. Za to w sobotę pierwszy raz wychodzimy razem z mężem i mama zostaje z Julką, już nie mogę się doczekać :)

Co do wagi to ja mam już -2 kg, ale jakoś mnie to nie dziwi biorąc pod uwagę jak mała daje czadu ;) Tylko brzuch jeszcze nie wrócił do siebie, bez ćwiczeń się na pewno nie obędzie.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja tam lubię tą rzeczywistość nowa... jasne ze czasami mam ochotę pizdnac wszystko i iść w cholerę[emoji14]ale przeważnie powodem jest mój mąż[emoji14]brakuje mi też trochę tego ze kiedyś mogłam się skupić w 100% na córce a teraz ani na niej ani na synu nie mam opcji się skupić[emoji14]
dzisiaj ogarnelam samodzielne wyjście z dwójką i nie jest źle ;)
oby pogoda ja najdłużej dopisywala i będzie git ;)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry