reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
ptaka muszą działać bo na sile rozwierasz zwieracz dziecku.

wybaczcie ale nie jestem za takimi rozwiązaniami. szczególnie naruszajacymi cielesnośc dziecka. przy córce tez unikalam takich specyfików jak chociażby czopki.

serio probowalyscie na brzuszek wszystkich sposobów ze te rurki stosujecie?
masaże (ale nie głaskanie a prawdziwy masaż z uciskniem) gimnastyka, kąpiel, rozgrzanie brzuszka, uciska nie punktów na plecach, kładzenie na brzuch i brzuchem do brzucha. koperek właśnie. .. różnego rodzaju krople?

bo tak samo jak te rurki to można dziecku termometr w tylek wsadzić posmarować oliwka bo rąk robiły nasze babcie... ale ja uważam że nie po to mamy rozwój żeby się cofać do takich sposobów, które mogą uszkodzić śluzowke odbytu, zwieracz, doprowdzic do zakażenia itp.

oczywiście każdy robi jak uważa. ale dobrze wyrobić sobie własne zdanie i posłuchać wielu opinii.

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja je stosuje rzadko, ale stosuje. Nie uważam by bylo to cos złego. Kiedy nie działa masaż, ani espunisan to używam rurek. Przynoszą ulgę dziecku i to jest dla mnie najważniejsze. Niestety albo i stety nie potrafię patrzeć na cierpienie mojego dziecka i szukam roznych sposobów by mu ulżyć. U mnie sprawdzają sie szcxegolnie gdy Lenka nie może zrobić kupki, pręży sie o bardzo płacze, potrafi tak godzinami. Tylko po co i dla jakiej idei? Nie mam wtedy serca na siłę kłaść jej na brzuchu i czekac aż samo przejdzie...
Wiadomo, że nie będę ich stosowac do konca życia, ale póki co sprawdzaja się. I akurat moim zdaniem lepiej tak zadzialac niz pchac w dziecko miliony kropelek czy leków. Ulga natychmiastowa i jednak rozwiązanie zdrowsze
 
Moja jest strasznie niespokojna dzisiaj ani spać ani jeść nie chce już nie wiem o co jej chodzi. Noe dość że ona daje popalić to ja sie źle czuje ciągłe zaparcia i wydaje mi sie że mam hemoroidy bo zauważyłam krew na papierze. Przepraszam dziewczyny za dodadność ale musze sie wygadać. Jakaś załamka mnie łapie...
 
reklama
bilirubine ma bardzo wysoką i muszą go znowu pod lampy wsadzić. .. ech...
i znowu nie będę mogła go karmić :(

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
Strasznie mi przykro.
Ja jadę na zczepienia a pręż telefon mi powiedzieli ze darmowa szczepionkę mają dla jednego. A co mnie to kur.... obchodzi? Uprzedzalam tydzień temu że będę z dwójką ! Ale awanturę będę robić. ..

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry