reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ech my na szczęście jakoś śpimy, tzn z pobudkami no ale przyzwyczaiłam się do braku snu....:-) zresztą wymyśliłam sobie, że jak młody śpi po kąpieli to idę dość do niego tak z godzinę przed tym zanim się obudzi... Tak więc póki co nawet jakbym już mogła to seks raczej nie wieczorem :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeszcze mam pytanie do dziewczyn po cc-jak długo unikałyście zakładania czegoś na Blizne? Bo mi się wszystko kończy bliznie i muszę rolować wszystkie ubrania :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila ja robie tak samo klade sie zsnim maly obudzi sie przed pierwszym nocnym karmieniem chociaz z godz wtedy pospie bo potem to zalezy od synka:)
U Was tez taka pogoda marna? U mnie nawet na chwile nie przestalo padac dobrze ze ja dzis w domu nie ruszam sie czekamy na znajomych bo maja wpasc malego zobaczyc bo wszyscy sie wstrzymywali przed wiekszymi odwiedzinami
 
U nas też pada :-( ze spaceru nici..a wczoraj było tak ślicznie ale akurat jak wyszliśmy na spacer przyjechali spóźnieni goście więc tyko byliśmy pół godziny...

A nasze oczko tak zapuchnięte, że aż mnie serce boli :-( dobrze, że jutro będzie położna :-( przyjaciółka radziła jeże moim mlekiem myć oko, oby przeszło :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy dramatyczny dzien. Problemy z kupka, kolki. Dziewczyny mam dosyć. Dzis strasznie mnie to przytlacza to cale macierzynstwo. Teskno mi za czasami gdy moglam sie wyspac i odpoczac. My na spacerku codziennie jestesmy niezaleznie od pogody
 
A jeszcze mam pytanie do dziewczyn po cc-jak długo unikałyście zakładania czegoś na Blizne? Bo mi się wszystko kończy bliznie i muszę rolować wszystkie ubrania :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tekila nam mija 8 tyg od cc i tak od dwóch noszę juz normalnie ubrania. Przestało mnie to drażnić. Teraz od tygodnia juz w ogóle nie czuje ani jak bielizna się kończy na bliznie ani jak spodnie. Także naprawdę te 6 tyg połogu to i do cc się tyczy.

Co do szlenstwa z mężem to doszłam do wniosku ze jak mam czekać aż się wyspij to jeszcze może to potrwać kolejne kilka miesięcy. :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My mamy dramatyczny dzien. Problemy z kupka, kolki. Dziewczyny mam dosyć. Dzis strasznie mnie to przytlacza to cale macierzynstwo. Teskno mi za czasami gdy moglam sie wyspac i odpoczac. My na spacerku codziennie jestesmy niezaleznie od pogody
Wiktorka ja cie rozumiem. Tez mam czasem taki dzień. Czy dni. Zwłaszcza że ja zawsze mówiłam ze dwójką dzieci to max i ze uwielbiam pracować i się rozwijać. A mam trójkę i nie wiadomo kiedy do pracy wrócę.. no ale z drugiej strony za kilka lat będzie fajnie ... I wkurzam się jeśli mój mąż tego nie widzi.. bo ja jako matka polka nie czuję się w swoim żywiole.
W każdym razie ja kolejnych dzieci nie zamierzam posiadać :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja juz w szpitalu nosiłam normalnej majtki z tym ze wyższe takie do pęka troszkę pod :) ale gniotly mi nieładnie brzuch. .. w domu wróciłam do siateczkowych gatek na noc żeby rana mi oddychają jednak... a teraz już noszę normalną bieliznę i spodnie :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kamila i ja wiecej miec nie chce. Dziewczyny, a jak u was z wagą? Ja mam wrazenie, że jestem strasznie gruba a mam tylko 4 kg na plusie...
 
Do góry