reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

Zaczynam watpic czy poród kiedykolwiek nastapi bo czuję sie ok, moze lekarz sie pomylił i moj termin bedzie dopiero na grudzien ?!

jeśli ostatnia miesiączkę miałaś w styczniu to sama wiesz ze poród musi być w październiku, słoniami nie jesteśmy :no: mój mały w ubiegłym tygodniu miał 2,6 kg wiec ja spokojnie mogę poczekać niech sobie jeszcze te 400 gram nabierze, gdyby nie to uporczywe swędzenie to milo bym wspominała ciąże. Z bólem sobie człowiek radzi ale gdy zacznie coś łaskotać po ciele to jakaś tragedia, dwie noce przez to nie przespałam:baffled:
 
reklama
No kochane bierzemy sie do roboty:) na angielskim forum kolejna dzisiaj urodziła! Ćwiczycie dziewczyny na tych wielkich piłkach? podobno pomagają? wystarczy kółka miednica robić.... A ja czekam na przesyłkę z polski nie ma to jak porządne pieluchy:)
 
reklama
Byłam na ktg. skurcze się zapisały 3. ale to mały pikuś. podejrzewają trachykardie u małego. o 17 mam powtórzyć badanie i prawdopodobnie zostanę na oddziale. generalnie przed badaniem przyszedł lekarz i powiedział ze miałam w czwartek się stawić ale ze on w piątek cc mi nie zrobi bo wypadł mu jakis skomplikowany zabieg i żebym przyszła w środę już... no ale jak zobaczył zapis to powiedział ze środa to wstępne ustalenie bo musi zobaczyć po 17 jak będzie z tetnem. .. sorry ze tak chaotycznie.

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry