reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Mam pytanko czy u was też tak jest ze pół dnia dzidzia w brzuszku wogole nie daje znaku życia a np tak jak u mnie po południu dopiero daje czadu do wieczora
 
u mnie już Bartek coraz dłuższe przestoje ma...

co do kolejki, to proszę się nie wpychać :) u mnie poza bólami krzyża i podbrzusza oraz ciągle napiętego brzucha objawów zblizającego się porodu nadal brak...
 
No właśnie kolejka obowiązuje wiec czekamy spokojnie na swoje kolejki a ze się troszkę zatorowało to nic bo jak puści to w jednym dniu urodziny ze 4 albo 5
 
reklama
Dziewczyny ja mam w brzuszku dwojke i tez czasem slabo czuje ruchy, a jak juz zaczna to jest mega nieprzyjemne.Z dwojga niedogodnosci wole czuc ruchy.
U mnie cesarka zaplanowana na czwartek ale juz teraz jest naprawde zle, skurcze, rozwolnienie, czuje sie jak bym miala zaraz peknac, juz nie wspomne o tym ze jestem slaba jak mucha, no i moj pecherz warjuje bo gonie do lazienki co 5 minut.Jednym slowem jestem wykonczona i jest mi wszystko jedno kiedy sie zacznie porod chociaz u mnie to dopiero 36 tydzien i 5 dzien.
Jezu nie przypuszczalam ze koncowka ciazy blizniaczej to taka katorga.
Dlatego bardzo chetnie wepcham sie wam w kolejke, chociaz dzis, juz zaraz natychmiast :), mam nadzieje ze mi wybaczycie.
 
Do góry