reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patrish podobno pomaga też, czytalam o tym:p tylko lepiej ze sperma bo tam jest coś na p co pozwala szyjce sie wyluzować i zacząć otwierać. U mnie problem z rozwarciem bo szyjka prawie zgładzona tylko nic poza tym


ja już mam male rozwarcie natomiast jeszcze cały czas jem swoje tabletki i pewnie dlatego skurczy nie odczuwam, ostatnie tabletki jem w środę wiec wtedy zobaczymy co się będzie u mnie działo.
 
reklama
O widzisz, ja skurcze te typowe ktore idą od dolu brzucha do góry mialam może kilka, natomiast caly czas odczuwam bole brzucha jak na okres, klucia w pochwie.
 
Dzidzia tylko ze ja i tak pojutrze mam się zgłosić do szpitala na cc... wiec nie wiem co i jak. zobaczymy.
a przed podłączeniem 20min siedziałam sobie spokojnie po tym "bieganiu" ;)
no nic. na pewno będzie dobrze wszystko :) musi być

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Życiowa bedzie dobrze jestes w dobrych rękach:) jak cos ich zaniepokoi to zrobią Ci cesarkę wczesniej:)

Partish zwykle tetrowe pieluchy ale polskie sa najlepsze:) mi mama wsadziła do paczki michalki!!! Zjadlam juz chyba z 15 az mnie zmulilo, musze reszte schować zeby córa z mężem ze zeżarli :)
 
Wspominałaś kiedyś ze masz mały brzuszek wiec może twoja niunia chce w nim trochę jeszcze posiedzieć i nabrać wagi jak mój Wiktorek
 
reklama
Patrish to do mnie? Mi brzuch ostatnio bardzo wyskoczyl, a i dziecie ma 3.5kg niby termin z om mam na 13 wiec jeszcze troche czasu. Aczkolwiek czuje sie juz bardzo ciężko, chociaz lekarz moj upatrcie twierdzi, że jestem stworzona do chodzenia w ciąży bo wygladam bardzo dobrze. Mi brakuje już moich zwyklych ciuchow, lepszego samopoczucia i dzidzi u boku.
 
Do góry