reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Zaczynam watpic czy poród kiedykolwiek nastapi bo czuję sie ok, moze lekarz sie pomylił i moj termin bedzie dopiero na grudzien ?!

jeśli ostatnia miesiączkę miałaś w styczniu to sama wiesz ze poród musi być w październiku, słoniami nie jesteśmy :no: mój mały w ubiegłym tygodniu miał 2,6 kg wiec ja spokojnie mogę poczekać niech sobie jeszcze te 400 gram nabierze, gdyby nie to uporczywe swędzenie to milo bym wspominała ciąże. Z bólem sobie człowiek radzi ale gdy zacznie coś łaskotać po ciele to jakaś tragedia, dwie noce przez to nie przespałam:baffled:
 
reklama
No kochane bierzemy sie do roboty:) na angielskim forum kolejna dzisiaj urodziła! Ćwiczycie dziewczyny na tych wielkich piłkach? podobno pomagają? wystarczy kółka miednica robić.... A ja czekam na przesyłkę z polski nie ma to jak porządne pieluchy:)
 
reklama
Byłam na ktg. skurcze się zapisały 3. ale to mały pikuś. podejrzewają trachykardie u małego. o 17 mam powtórzyć badanie i prawdopodobnie zostanę na oddziale. generalnie przed badaniem przyszedł lekarz i powiedział ze miałam w czwartek się stawić ale ze on w piątek cc mi nie zrobi bo wypadł mu jakis skomplikowany zabieg i żebym przyszła w środę już... no ale jak zobaczył zapis to powiedział ze środa to wstępne ustalenie bo musi zobaczyć po 17 jak będzie z tetnem. .. sorry ze tak chaotycznie.

Sent from my SM-G355HN using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry