reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Marula wybaczamy, ciąże wielodzietne mają pierwszeństwo zdecydowanie. :)

Betka tak też Bartek i termin z usg był na 30 września - syn sobie zaspał chyba, a z OM na 5 pazdziernika, choć niektóre kalkulatory na 4 wskazywały...
 
reklama
Marula wybaczamy, ciąże wielodzietne mają pierwszeństwo zdecydowanie. :)

Betka tak też Bartek i termin z usg był na 30 września - syn sobie zaspał chyba, a z OM na 5 pazdziernika, choć niektóre kalkulatory na 4 wskazywały...
Aaa to chociaz sama nie jestem ja z om na 30.09 mialam a z usg na 1.10 ojj te Bartusie wyciulały Nas hehe
 
A ciekawe co z Dzidzią może już urodziła... Bo chyba nie pisała dzisiaj.

Patka dzięki za zainteresowanie, ale niestety nie urodziłam:hmm: ruszałam się dziś jak najwięcej, żeby a nóż może się coś zaczęło a tu nic. Wieczorem kilka nieregularnych skurczy i tyle. Pociesza mnie jedynie to, że już został tylko tydzień a z tego co słyszałam w szpitalu, w którym będę rodzić nie lubią przenoszenia więc jak coś to w dniu terminu będą wywoływać. Chociaż wiem, że to nieprzyjemne to już mi wszystko jedno byle urodzić.
 
Świstak ja tak samo jak ty i Tekila mam "ruchawe" maleństwo ale popołudniami i wieczorem jak już sobie odpoczywam i zalegam na kanapie. jak się kręcę i tuz po przebudzeniu mały spokojnie spi

moje wyniki na cholestaze
ALT 37
AST36
Bilurbina 0,36, wiec tragedii nie ma ale bywają chwile ze dostaje szalu tak mnie coś zaczyna swędzieć wiec staram się unikać słodkiego( mimo ze w ciazy to slodkie to raczej jadłam lody i ewentualnie jakieś ciasto z jabłkami które sobie czasem zrobiłam) to i mały mniej pobudzony.

GBS wyszedł u mnie ujemny wiec jestem spokojniejsza do porodu z Om zostalo niecałe trzy tygodnie ale lekarz wspominał coś o wcześniejszym wiec spokojnie czekam zajadając swoje tableteczki
 
ja właśnie wychodzę na ktg. .. tzn miałam zanieść buty córce do przedszkola i iść do szpitala. .. ale zapomniałam karty ciąży :/ wiec poszłam do przedszkola i się wróciłam. wturlalam na 4 piętro i wychodzę znowu...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry