reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Dobrze, że tata mi parówki przywiózł, bułeczki i jogurty :-) chciał obiad też przywieźć ale nie chciałam bo się takiego czegoś nie spodziewałam :-) :-) :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsza noc za nami. Pomiędzy karmieniami mam czas na 2h drzemki. Dziś spałam 24-02:00 ; 03:30-05:30 i 8:00-09:00. Źle nie jest ale ciągle się uczymy. Od dziś mój ma urlop także będziemy uczyć się razem. Starsza córka zazdrosna wiec jeszcze na niej musze się skupić. I do lekarzy musze poumawiac bo jako wcześniaki mamy pełno konsultacji mieć.

Wytrzymajcie jeszcze dziewczyny. Ja tym etapie to każdy dzień ważny :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

Kamila czyli nie jest tak źle:) A będzie jeszcze lepiej zobaczysz:)
Czy masz coś przeciwko żebym wpisała Twoje dzieciątka do naszej październikowej listy maluszków?
 
Patrish najważniejsze, że juz wszystko dobrze :) chociaz lekarzowi przy wizycie i tak o tym powiedz.
Ja dziś piore wózek i okazuje się, że wszystko mamy juz gotowe !


już z nim telefonicznie rozmawialam na wizycie sprawdzimy wątrobę i może da mi dodatkowe skierowania na badania narazie jest oki nic sie nie dzieje nawet swędzenie ustalo
 
reklama
Wiktorka współczuje z tym wózkiem, ja niecierpie smrodu dymu papierosowego wgryzionego w materiał... strasznie mnie to drażni a w ciąży sto razy bardziej.

tekila no jedzenie pyyycha :/ w pierwszej ciąży gdyby nie jedzenie dowożone przez moją mamę to przez 12 dni pobytu w szpitalu chybabym zrzuciła wszystkie kg, które mi przybyły :p A jeszcze często tak miałam, że leżałam podpięta pod ktg, jak akurat jechał obiad i nim się skończył zapis to już miałam zimne :) Trzymaj się tam i oby skurcze się wyciszyły.
 
Do góry