reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Cale szczęście usunęłam to paskudztwo i teraz ślicznie pachnie. Patrish zrobilam jedno pranie, ale plukania 3. Jestem zła, ale co ja mogę to ich dom i mogą sobie w nim robić co chcą, chociaz przyznam że czegos takiego sie nie spodziewalam
 
reklama
Wiktora też trochę nie pomyśleli żeby jakoś nie przykryć wózka czy coś...

Ja właśnie czekam na ktg i chodzę po parku koło szpitala :-) ładna pogoda to się dotlenie trochę :-)
Mój sen znowu diabli wzięli, jak mnie przyjęli to poszłam spać dopiero ok 10-11 i to na chwilę... :-) a tak dobrze było! :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie bylo mnie caly dzien,musialam troche nadrobic.

Tekila dobrze,ze pojechalas a juz jestes w domu czy Cie zostawili?

Wiki no to niemadrzy Twoi przyszli tescie,ja mam w pustym mieszkaniu sasiada wozek i to zakryty caly folia a oni pala i nie pomysleli o tym...
Padam dzis,za duzo sprzatania zakupow itd zostawilam sobie na jeden dzien,jeszcze druga noc leze prawie cala i teraz tylko chce mi sie lezec i juz jestem spiaca
 
reklama
hej hej jestem :) czytam was ale jakoś nie mam co pisać. no i dziś sporo chodzlam z moimi miskami a później obiad, trochę ogrnelismy chociaż remont jeszcze tydzień ma trwać i pranie robiłam jutro je wyprasuje. .. no i spakowalam torbę w końcu do szpitala :D

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry