reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

A jeszcze Wam tylko napisze, że tak miłe są te położne i lekarki, że szok! Żadnych dąsów, uśmiech itp!
A najlepsze, że leżę na ginekologii w tym samym pokoju na tym samym łóżku co 3 lata temu jak miałam laparoskopie! :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tekila, ja tez miałam na ktg skurcze 100 bo akurat brzuch mi sie spiął boleśnie ale nie spodziewałam sie, ze do setki dochodzi. A mam wszystko wysoko i szczelnie pozamykane. Macica trenuje. Jeśli leżenie tam ma pomoc posiedzieć jeszcze synkowi, to sie nie wypisuj, bo faktycznie jest jeszcze malusi. Bedzie dobrze!



eNortjKzUjIyMjU1MFOyBlwwFXoC0Q,,37.png


1usa3e5eqna1rleq.png

iPad
 
Tekila kurde, faktycznie dobrze gdybys te dwa tygodnie wytrzymała, przeciez ty masz termin na koniec października?
Trzymam mocno kciuki zeby sie uspokoilo i dawaj nam znac. Dobrze, że jestes pod dobrą opieką
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane dzisiejsza noc minęła spokojnie , żadne objawy ktore wystepuja przy cholestozie sie nie pojawily dodatkowo, mam apetyt, nie mam mdłości, skora tez nie robi się żółta i oczy sa wporzadku, wczoraj wieczorem jeszcze wypiłam wapno i poleciałam do rosmana po oliwke dla mam . Stanęłam na środku łazienki i kazałam się smarować od stop do głów wiec spokojnie przespałam noc dziś trochę czuje swędzenie dłoni ale to pewnie od środków chemicznych są wysuszone wiec smaruje sobie kremem, na stopach tez dość cienka i suchawa skora bo weź tu człowieku się zegnij jak brzuch rosnie. rano zalozylam skarpetki ale musialam zdjac bo mi niewygodnie i odrazu oczywiscie poodbijaly mi sie wszystkie znaczki sciagacze i szewki na stopach to samo zreszta na piersiach az sie wystraszyma ze mam rozstepy wiec natuscilam jeszcze raz dzis cialo zmienilam stanik na taki bawelniany bo koronka juz zostawia sladu. Malusze w brzuchu podryguje wiec wyglada ze jest wszystko oki
 
Ostatnia edycja:
Tekila trochę niepotrzebnie pojechałaś na to IP, trzeba było pogadać z lekarzem albo położna przed telefon. Niestety w szpitalu zatrzymują z byle czym, wiec czasem lepiej w domu poleZec i chwile poobserwować. A z rozwarciem to można i kilka miesięcy przechodzić.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Wiecie jednak dobrze, że pojechałam bo te skurcze były regularne, przez 40 minut co kilka minut był skurcz i to odczuwalny. Samo rozwarcie nie byłoby problemem jakby nie skurcze, które mogą je powiększyć.
A ja mam mocno obciążony wywiad (3poronienia, 10 lat starań). Stąd akurat uważam, że dobrze zrobiłam jadąc bo jednak przez telefon położną czy lekarz by mi w kwestii wód nic nie pomogli.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak a teraz jeszcze na ktg mam skurcze rzędu 100?! :-(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Cześć mam nadzieje ze u ciebie ok, widzę ze twój maluszek tez taki malutki jak i mój na ostatnim usg gdy miał 33 tc ważył 1,9 teraz mam 36 wiec pewnie podobna waga do tej twojego skarbu- dowiemy się w środę na wizycie, ja od tego czasy za duzo nie przytyłam wiec nie spodziewam się jakiś cudów choć mam nadzieje ze do porodu do 3 kg dobije. wiec do torby spakowałam rozmiarowke od 50 do 62 lepiej mieć pod ręka wszystko niż potem się zastanawiać co mu tu ubrac.
 
Do góry