reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
jak robiłam miesiąc temu to było już coś 98. Ostatnio dopisała mi też mocniejszy kwas foliowy bo ma to też w tym udział.W pierszej ciąży pod koniec doszło do 50. Z tego co wiem to poniżej 30 mogą być samoistne wewnętrzne krwawienia. Dzidzia poprostu dużo odemnie ciągnie a ja nie wyrabiam:nerd:
 
Ja ćpam Prenatral Classic i w nim jest żelazo + DHA. Moja gin twierdzi, że podstawą jest kwas foliowy+wit d + jod + żelazo no i DHA reszta to niepotrzebne dodatki :-p
 
Ja slyszalam, ze podobno do prawidlowego wchlaniania sie zelaza jest niezbedny kwas foliowy. W pierwszej ciazy mialam lekki niedobor zelaza a bralam jakis kompleks witamin.dla ciezarowek(juz noe pamietam ktory). W drugiej ciazy bralam wszystko osobno: wigantoletten 2 tabl, jod100, prenatal dha, kwas 5 mg ( na recepte) i zelazo do konca bylo ok, pod koniec jeszcze doszedl magnez bo czesto mi konczyny dretwialy. Teraz biore tak samo wszystko osobno + prevenit intensiv ze wzgledu na czeste zajady. No i na razie tez wyniki mam bardzo dobrr. Nie jestem wyuczona w tym kierunku ale wydaje mi sie ze cos w tym moze byc bo bynajmniej u mnie sie to sprawdzilo.


Marlenka mnie tez od wczoraj wziela znow alergia i ja dostalam 2 x zwykle wapno i mam do nosa xylorin alergy. Nie wiele pomaga ale zawsze. Nie znalazlam nic lepszego nie groznego dla dzidzi.;(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry