reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Hej kochane :)
My już u rodziców,przed chwilą skończyłam sałatkę kroić a teraz odpoczywam :) dziś czuję się o niebo lepiej wczoraj pół dnia przeleżałam tak mnie kuło, na szczęście po nospie i leżąc przeszło i dziś już nie bolało zamiast tego tył głowy mnie boli albo źle spałam albo mnie przewiało albo starość ;)

Papciarkowa tort smacznie wyglądający,też ciekawa jestem jak jego środek,niedługo siostrzeniec ma urodziny chciałam mu zrobić tort i dałaś mi dobry pomysł :) jutro córeczka ma urodziny? Wszystkiego najlepszego dla niej :) A dla Ciebie dużo zdrówka,odpoczywaj :) i co sama rybka przyszła czy też kotek? ;)

Aria poświęcone :D męża też :D ;) może wczoraj taki dzień był,na pogodę bym zgoniła tylko,że Ty w innym kraju.. Też brałam buscopan w 6 msc taka mała tabletka a takie cuda potrafi zdziałać :)

Joani spokojnie święta możesz spędzać podpatrzyłaś mieszkańca i wszystko jest ok to najważniejsze :) a te nitki krwi to właściwoe przez co?

I my z kropkiem życzymy Wam:
Życzenia-Wielkanocne.jpg
 

Załączniki

  • Życzenia-Wielkanocne.jpg
    Życzenia-Wielkanocne.jpg
    267,4 KB · Wyświetleń: 663
Natusia mała ma urodziny w poniedziałek ale jutro wyprawiamy. Przepis na tort robilam z.moich wypieków budyniowy krem to moja inwencja twórcza

Wrócili tylko z rybką i to dosłownie kupili tyci akwarium i 1 rybke takie rzeczy to tylko u mojego męża

Wszystkim dziewczyną zdrowia i spokoju na te święta chciałam życzyć
 
Czesc dziewczyny. Jaja poswiecone juz mamy od poludnia ;)
Papciarkowa super tort. Smaka mi narobilas. Najlepsze zyczenia dla cory ;) Moj tata ma urodziny w poniedzialek ale tortu mu nie zrobie :p
Joani wspolczuje nerwow. Ja mialam takie brazowawe plamienia w pierwszym trymestrze pierwszej ciazy a teraz nic, to tez bym sie wystraszyla.
Aria trzymaj sie i nie denerwuj dzidziusia :)
Powiem wam, ze jak nigdy prawie nie pije coli tak teraz popijam ;/ bez sensu. Ale widac dzidzius lubi. Ja na swieta zrobilam faszerowane jaja i salatki a poza tym nastawilam sie na korzystanie z goscinnosci innych.
Dzis slabo sie czuje ale to normalka w sobote, po calym tygodniu jest ciezko. M siedzi w garazu i dopieszcza swoja ukochana. Honde :( Nie mam z nia szans.
Zycze wam spokojnych swiat, spedzonych w rodzinnej atmosferze. A zaraz po wracajcie szybciutko na forum :)
 
Dziewczyny to wyglądało jak takie mini niteczki króciutkie czerwone. Myślała m, że od ręcznika bo mam czerwony. Trzeba się dobrze przyjrzeć bo nie rzuca się w oczy i widać na białym papierze bez ozdób wszelakich. Większość nawet o tym nie wie ;-) macica jest task ukrwiona, że przy podcieraniu po prtosdtu naczynka pękają. Nie jest to za każdym razem. Dzisiaj w ogóle tego niue było.

No to po ładnym opisie zawartości wkładki życzę Wam szczęśliwych świat i obżarstwa do woli, bez konsekwencji, że Wam brzuszki wysadzi ;-)
 
reklama
Do góry