reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

zawsze chciałam żeby moje dzieciątko było z nami w tym wyjątkowym dniu. No ale wyszło jak wyszło. :)
My ślub miesliśmy kościelny ogólnie wesele itp zrobilismy skromne tzn było 60 osób ale jakoś mega dużo kasy nie straciliśmy. jak słysze,że ludzie 30-40 tys wydaja... masakra...
No własnie, dlatego ja wolę te pieniądze włożyć w domek... a ceremonie zrobic tylko dla najblizszej rodzinki, która zawsze jest <3
 
reklama
Tak o to mu chodzilo ze zegar biologiczny tyka, ale ja z tych nerow i stresu to wszystko doslownie bralam;)
 
Madzia moj byly chcial dziecko tylko po to zeby mnie w domu udupic bo wtedy mial wieksza szanse ze nie dowiem sie o jego laskach na boku. Ale mu nie wyszlo i sie dowiedzialam. A w ogole szkoda gadac. Na szczescie mielismy tylko cywilny wiec szybko poszło. A dzieki temu zeszlam sie z moim obecnym mezem, moglismy wziąć slub koscielny a mojego syna wychowuje jak swojego naprawde nie widać roznicy w traktowaniu dzieci przez niego. Zreszta zawsze sie smialam ze Malego pokochal szybciej niz mnie ;) bo wiedzial ze albo bierze pakiet albo nic :) dobra ide spac!
 
Och opisalam się tyle o cc i SN i mi błąd wyskoczył i lipa..
A teraz musze zrobić obiad bo jeszcze nie zaczęłam. ;-) A piszecie tyle że nie nadążam.
 
Madzia moj byly chcial dziecko tylko po to zeby mnie w domu udupic bo wtedy mial wieksza szanse ze nie dowiem sie o jego laskach na boku. Ale mu nie wyszlo i sie dowiedzialam. A w ogole szkoda gadac. Na szczescie mielismy tylko cywilny wiec szybko poszło. A dzieki temu zeszlam sie z moim obecnym mezem, moglismy wziąć slub koscielny a mojego syna wychowuje jak swojego naprawde nie widać roznicy w traktowaniu dzieci przez niego. Zreszta zawsze sie smialam ze Malego pokochal szybciej niz mnie ;) bo wiedzial ze albo bierze pakiet albo nic :) dobra ide spac!
Domyslam się tylko, co musiałaś przeżyć :( ale najwazniejsze jest to,że masz tego odpowiedniego męża przy sobie :)
 
Larka a własnie ze bylam szyta 13 szwów na zewnatrz 8 wewnatrz i to do samego dupska
Cherry ja za.mąż wychodzilam tez przed 20 a mloda urodziłam jak mialam 23,8m z.moim m jestesmy juz 14 lat razem prawie pol mojego zycia.

Dzisiaj.dostalam tel z kadr ze bardzo im przykro ale w zwiazku z dlugotrwala choroba (hahah moje pierwsze L4 mam od 24 lutego) od 29 rozwiazali moja umowe
Śmiech na sali
 
reklama
Ja pierwsza ciaza 23 lata druga 25 I prawie trzy lata po slubie :-) pamiatam zdziwienie wszystkich znajomych ze po co slub biore jak w ciazy nie jestem :-)
 
Do góry