reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja chciałam chrzcic w swieta ale faktycznie przy małym tyle roboty ze nie ma czasu nawet o tym pomyslec wiec moze na wielkanoc jak pojade do mojej mamy ochrzcimy albo latem jak mały będzie już wiekszy
 
reklama
Ja tez mysle o chrzcie w Wielkanoc albo w lecie. Chyba bedziemy chrzcili w Polsce ale narazie nawet nie chce myślec o podróży do polski z małym.

Patrish a gdzie mieszka Twoja mama?

My sylwestra spędzimy w domu, moglibyśmy gdzies wyjsć bo moja mama jeszcze h nas jest i moze zostać z dziećmi ale szczerze to mi sie nie chce, wole sie wyspać... Chyba sie starzeje :(
 
Ja juz po chrzcinach w swiata robiłam tylko tyle że w lokalu mały w kościele grzeczniutki a potem trochę marudził bo dużo osób gwar a nie miał zabardzo go kto bawić bo wszyscy chętni ale do siedzenia za stołem
 
My na razie o chrzcie nie myslimy, tzn kiedys bym chciała ( moj niekoniecznie), może latem. U nas jest glupia sytuacja bo obydwoje mamy same siostry wiec wiecie do tego zdecydowalismy, że koleżanka bedzie chrzestna i juz wiem, że z tego powodu bedzie dym.
 
Ja tez mysle o chrzcie w Wielkanoc albo w lecie. Chyba bedziemy chrzcili w Polsce ale narazie nawet nie chce myślec o podróży do polski z małym.

Patrish a gdzie mieszka Twoja mama?

My sylwestra spędzimy w domu, moglibyśmy gdzies wyjsć bo moja mama jeszcze h nas jest i moze zostać z dziećmi ale szczerze to mi sie nie chce, wole sie wyspać... Chyba sie starzeje :(
ja tez siedzę w domu, moja szwagierka z córka przyjeżdża będziemy pól nocy pewnie starały się jej córeczkę do cycka przekonać, bo mała jest wcześniakiem i nie chciała ssać teraz ma już dwa miesiące iczas najwyższy na samodzielne ssanie tym bardziej ze w wigilie ja przekonałam do dobrego :)
 
Ostatnia edycja:
Ja też chciałabym wiosną lub latem, kameralnie, z garstką najbliższych. Mój mąż póki co o chrzcinach nie chce słyszeć, bo uważa, że to hipokryzja skoro nie chodzimy do kościoła i nie jesteśmy wielce wierzący. Wiem, że ma rację, ale mimo wszystko chciałabym dla samej tradycji i ze względu na rodziców. Poza tym u nas też są pytania kiedy, ale nikt nie pyta czy w ogóle chcemy, chyba nie przyjmują takiej opcji ;)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też chciałabym wiosną lub latem, kameralnie, z garstką najbliższych. Mój mąż póki co o chrzcinach nie chce słyszeć, bo uważa, że to hipokryzja skoro nie chodzimy do kościoła i nie jesteśmy wielce wierzący. Wiem, że ma rację, ale mimo wszystko chciałabym dla samej tradycji i ze względu na rodziców. Poza tym u nas też są pytania kiedy, ale nikt nie pyta czy w ogóle chcemy, chyba nie przyjmują takiej opcji ;)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry