reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

My robimy chrzciny zaraz po swietach Wielkanocnych. Tylko mamy problem kogo zaprosić bo moja najbliższa rodzina to 15 osób a mojego męża 32 osoby. I zastanawiamy sie czy nie odpuścić jego rodzeństwa ciotecznego i nie zaprosic tylko ciotek. Wtedy wyszłoby wszystkich 26 a nie prawie 50.ale oni zaraz sie obrażą i nie wiadomo co robić
 
reklama
My tez chrzest planujemy na wielkanoc .chrzestna zostanie moja przyjaciolka I nie obchodzi mnie to co pomysla siostry rodzina.chcielismy teraz ale nie moglismy bo wyszla bardzo glupia sytuacja wynikajaca Z naszego glupiego prawa polskiego.
 
Tak w sktocie.jestem po rozwodzie w grudniu ubieglego roku rozwiodlam sie.z koncem grudnia wyrok sie uprawomocnil.w ciaze Z one-man partnerem zaszlam w styczniu .idac do urzedu zglosic dziecko uslyszelisny ze nasze dziecko bedzie zapisane na bylego meza a to dlatego ze od rozwodu do urodzenia nie minelo 300 dni.zabraklo 10dni i wszystko byloby ok.swoje przeplakalam wyszlam Z partnerem Z urzedu jak by Ktos dal nam w twarz.chore prawo.bylam juz po rozwodzie a mimo to narzucono mi ojca ktory nie jest ojcem mojego dziecka.i tak o to dziecko nosi nazwisko bylego.sprawa jest w sadzie bo musialam zlozyc wniosek o zaprzeczenie ojcostwa.i trwa to juz prawie 3m.dziewczyny a gdyby cos mi sie stalo to w swietle prawa prawdziwy tata naszego dziecka nie MA do niej praw tylko czlowiek ktorego nienawidze.chore chore!
 
Dokladnie.i ta bezradnos w tamtej chwili czlowiek cieszy sie .tatus ucieszony bo to jego pierwsze dziecko ze bedzie jego nazwisko nosic.a to zong.do tej pory mam jego mine przed oczami jak to uslyszal .sprawa powinna w styczniu juz sie rozwiazac.i my sami juz pogodzilismy sie Z tym ze to chwilowe ze zaraz to sie odkreci I bedzie tak jak powinno.
 
Marlenka straszna biurokracja u nas było naszczescie prościej bo po urodzeniu Wiktora poszliśmy z partnerem do USC i zgłosiliśmy jego ojcostwo a tym samym mały ma jego nazwisko
 
dzidzia wy nie przesadzacie z liczba gości? ja na twoim miejscu zaprosiłaby dziadków dziecka i wasze rodzeństwo kto to widział aby cioteczne rodzeństwo zapraszac i jakieś "stare ciotki" u nas pewnie w 15 osobach się zmieścimy :-D
 
reklama
O to mi podrzuciłyście pomysł, w sumie nie pomyślałam o wielkanocy :) U nas też garstka, jedynie zaprosze dziadków, siostre, szwagra i prababcie :-) Koszty chrzcin też nie będą małe a nas czeka jeszcze wesele musimy oszczędzać ile się da :-)
Marlenka straszna sytuacja, nasze państwo więcej szkodzi niż pomaga w niektórych sytuacjach, dla mnie to jest nie do pomyślenia, mój to był oburzony jak chciałam dwuczłonowe nazwisko a co dopiero dla dziecka, więc moge sobie tylko wyobrażać jak mu było przykro.
 
Do góry