reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
O to mi podrzuciłyście pomysł, w sumie nie pomyślałam o wielkanocy :) U nas też garstka, jedynie zaprosze dziadków, siostre, szwagra i prababcie :-) Koszty chrzcin też nie będą małe a nas czeka jeszcze wesele musimy oszczędzać ile się da :-)
Marlenka straszna sytuacja, nasze państwo więcej szkodzi niż pomaga w niektórych sytuacjach, dla mnie to jest nie do pomyślenia, mój to był oburzony jak chciałam dwuczłonowe nazwisko a co dopiero dla dziecka, więc moge sobie tylko wyobrażać jak mu było przykro.
To ja bym te dwie uroczystości połączyła wtedy koszt chrzcin to tylko ubranko dzuecka
 
Patrish zależy jak na to spojrzysz. U mojego męża zawsze wszyscy się zapraszają na każdą imprezę. Moja mama ma tylko jedego brata a on dwoje dzieci i jeszcze pare lat temu spędziliśmy Święta razem wiec jakoś nie wyobrażam sobie tak ważnego wydarzenia bez nich.
Agica to mój mąż ma taka rodzinę:biggrin2: Moja jest nieduża. U nas na weselu było nie wiele więcej
 
Marlenka powodzenia zeby wszystko zakonczylo sie po Waszej mysli,rzeczywiscie niefajna sytuacja nawet nie wiedzialam o takim prawie.
My planujemy na wiosne chrzciny jeszcze nie wiem dokladnie kiedy ale zaprosimy tylko kilka osob rodzice chrzestni babcia i moze jeszcze ktos z bliskich znajomych:)
Musimy najpierw zalatwic sprawe chrzcin z ksiedzem z pobliskiej wioski bo tu u mnie jest glupi ksiadz i jeszcze bym musiala go wyzwac jakby mi powiedzial cokolwiek ze nie mamy slubu koscielnego tylko cywilny:)
 
Beatka nie ma prawa nic powiedzieć u nas ksiądz tez nie fajny ale była para która wogole nie ma żadnego ślubu i ochrzczony dzieciatko a co mu do tego jaki ślub ważne ze się kochacie i jesteście szczesliwi
 
Ja jestem nerwus swistak i bym pewnie walnela jakims tekstem gdyby robil problem.
W tamtym kosciolku jest przyjemnie ksiadz przemily i taka jakas fajniejsza atmosfera wiec wolimy tam.
Kilka lat temu zalatwialismy bierzmowanie mojemu mezowi w tamtym kosciolku hehe bo olal w szkole i tu nie rozumieli ze pracuje i nie mogl byc na spotkaniach a tam bez problemu z usmiechem i jeszcze kasy nie chcial nawet na ofiare na mszy maz wrzucil bo on by nie wzial:)
 
reklama
No to tylko chwalić takiego księdza jak to się mówi ze święcej takiego szukać bo u nas to zaniedługo ksiądz wystawi cennik
 
Do góry