reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

I po swietach.ale widze ze nie tylko moja mala wybita Z rytmu I marudna.do tego Zuzia ma goraczke nie kaszle nie smarcze sie a goraczkuje.cala noc plakala.wiecie co zastanawiam sie czy to nie zeby .ostatnio bardzo nerwowo pcha piastki do buzi i slini sie mocno.nie uwierzylaby w to i nawet bym o tym nie pomyslala gdyby nie to ze moj najstarszy syn bardzo wczesnie mial pierwsze zabki jak mial 3miesiace mial 4 zabki tak 4 ciezkie do uwierzenia ale tak bylo.bylam w szkoku jak zorientowalam sie ze je ma .plakal ale on mial kolki i nawet nie myslalam ze wyrastaja mu zabki.tylko tak wczesne zabkowanie nie jest dobre .syn mial pozniej problem Z zabkami zaczely mu sie szybko psuc.
 
reklama
Moja dzisiaj nie chciala cysia a mrozone w końcówce to zrobilam jej mm a ona pluje i nie chce. Ja nie wiem co to moje dziecko będzie jesc. Najlepiej jej smakuje moje mleko tylko z butli a ja nie mam jyż co ściągać
 
Oooj wiktorka zazdroszcze sylwestra, do nas przychodzą znajomi dokładnie jak rok temu, gdybym przewidziała sytuację to w tamtym roku bym poszalała z jakimś wyjazdem :-) Ale w sumie zawsze nastawiam się na super zabawę, tymczasem co roku jestem rozczarowana bo coś nie wychodzi :D

Dziewczyny, a jak tam u Was z chrzcinami, akurat u nas przy każdym stole wigilijnym temat powracał jak bumerang, a ja kompletnie nie mam zapału żeby się za to zabrać, wolałabym żeby było ciepło... No i trochę się boję, że w połowie mszy będzie ryk ;) Ciekawi mnie czy i Wy to odkładacie na później? A może wcale? A może za niedługo? :-)
 
reklama
Ja jeszcze nie mam pojęcia co i jak z chrztem też nie chce mo się za to zabrać bo moja mała tak daje popalić że padam na twarz...
 
Do góry