reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Kamila masz rację ze przy drugim człowiekiem juz się tak nie skupia inaczej reaguje na płacz małego na jego grymasy no i młoda daje mi popalic a od dziś trzeba spiąć pośladki bo mąż poszedł po wolnym do pracy i ogarniać ich na raz wiec Kamila podziwiam Cię bardzo trzymam kciuki za maleństwa żeby rosły zdrowiutko
 
reklama
Juliang gratulacje :-) ale korzystaj z tej nocy bo rana będzie boleć i odpoczynek jest mega ważny! Tylko niech rano Tobie ją już dadzą na karmienie chociaż.

Ja się dziś mega wkurzyłam .
Zgłaszałam każdej możliwej położnej , że Borys ciągle śpi i nie je bo nie można go dobudzić. Połowa uznała, że wszystko ok bo tak może być, po 48h jedna próbowała go dobudzić ale bez skutku.
W końcu zaczepiłam pediatrę w sobotę po 17 i mówię mu co i jak. Ten, że to nie możliwe aby dziecko tyle nie jadło i żyło( oczywiście to nie jest prawda). I, że nie możliwe oby nie szło go dobudzić. A serio nie szło.

I dobił mnie tym.

Ok 21 wreszcie Młody się rozbudził i udało się go nakarmić przez kapturek.
Ok 24 pojawiła się Pani od noworodków z oburzeniem, że dlaczego nie Zgłaszałam , że dziecko tyle nie?!!
Na szlag mnie trafił. Mówię, że Zgłaszałam chyba z 10 osoba i każda nie dość, że miała inne zdanie na ten temat to nic nie pomogła.
Teraz lata co 30 minut do mnie. I czuje, że zostały opieprzone przez tego pediatre.
Młody zjadł jeszcze raz póki co i zobaczymy za dwie godziny..... bo leci z wagi :-\

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tekila, jak często go teraz wybudzasz? Dajesz radę sama karmić? Będzie dobrze, mały musi tylko złapać odpowiedni rytm.

Dziewczyny, u was też taka koszmarna noc? Nam od drugiej Mała nie chce spać i marudzi :(

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moje nie śpią od 4:30 i dopiero teraz na leżaczkach się uspokily... a wieczorem do 23 dokazywaly także faktycznie noc słaba.

Tekila ja czytałam ze 24h po porodzie dzieci mogą tylko spać i nic nie jeść także spokojnie rozkręcisz go.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez mialam ciężka noc:(ręce mi drętwieją cały czas. W czwartek mam wywołanie, wiec to nasz ostatni weekend bez dzidziola i zamiast sie relaksować i odpoczywać wyciąglam mojego do ikei, ledwo żywa wróciłam. Córa poszła na urodziny z nocowaniem ( ona ma lepsze zycie towarzyskie niz my) i sami siedzimy jakos tak pusto w domu ale juz niedługo:)

Tekila dobrze ze zaczął jeść :) 48 godz. to za długo dla noworodka ale go ten poród wymęczył, duzo zdrówka dla Was:)

Kamiladn ja Cie kobieto podziwiam, trzymam kciuki zeby maluchy dały Ci troche odpoczac:)
 
Do góry