reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Ja już pije profilaktycznie. Betka wierz mi ja nie będę za taką małą tęsknić. Przynajmniej na tym wtapie. Obecnie nie moge sie doczekac aż bedzie starsza i trochę sie uspokoi. Widzisz twój śpi, a nasza porrafi czuwać i caly dzień i to strasznie męczy
 
reklama
No ja zjadlam pol hamburgera i pare frytek i to z takim wyrzutem jadlam ze az niedojadlam i ten dzis jazda w nocy.
Wiktoria no nie dziwie Ci sie nie mowie ze tez nie jestrm zmeczona bo szczerze w dzien jestem przyzwyczajona byc na obrotach ale zeby chociaz pozwolily Nam maluchy w nocy pospac kilka godz to czlowiek wstalby mial usmiech na twarzy sily i wogole a ja wstaje i chce mi sie czasem plakac z bezsilnosci..
 
Hej dziewczyny, ja też ledwo ogarniam mojego maluszka i ogromny szacunek dla mam które mają starsze pociechy i sobie dają radę_ dla mnie to jakiś kosmos.
A i mam pytanie. Mój maluszek często po jedzonku ma czkawke i czy jest jakiś sposób żeby mu ulżyć???
 
Śliwka czkawka u dzieci strasznie wygląda ale dla nich nie jest tam uciążliwa jak dla dorosłych. Nie pamiętam z jakiego powodu ale lekarz mi to tłumaczył. Co do marudzenia to moje bliźniaki dziś w nocy wstawał co dwie godziny, a zanim oboje nakarmilsm to zostawało 45min do kolejnego karmienia.. wyglądam jak zombi a jeszcze starsza córka się przeziebila i tez dokazuje. Może któraś się zamieni? :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamiladon ja mam tylko jedno młodsze także cie podziwiam[emoji14]
Moja starsza od niedzieli dzielnie walczy ze szkarlatyna :( ledwo uniknelismy szpitala... ciężko było o izolacje małego i mnie... bo starsza bardzo steskniona po moim pobycie w szpitalu a tu nawet przytulic się nie mogła :(

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamila ja Cię podziwiam! Rzeczywiście masz rację że przy pierwszym dziecku człowiek się strasznie przejmuje...ja nie sądziłam ze az tak będę wszystko przezywac. To wykancza psychicznie! Muszę popracować nad swoim podejsciem. Ty masz trójkę do ogarnięcia a to jest dużo trudniejsze. Powodzenia!
 
Dziewczyny nie ważne która ma trudniej tylko każda musi w sobie znaleźć takie podejście aby to przetrwać :) ja odliczam jak w ciąży :) gdy płaczą naraz i jestem sama to mówię sobie to już się nie powtórzy bo więcej dzieci nie planuje - ciesz się kobieto bo więcej takie małe nie będą :) biorę wdech i jedziemy dalej :)

Życiowa strasznie tej szkarlatyny ci współczuję. Moja biedna juz wariuje od siedzenia w domu ale do przedszkola pójdzie dopiero gdy zaszczepimy dzieciaki bo to
wcześniaki. Mam nadzieje ze w listopadzie juz będzie mogła chodzić.

Dziewczyny z pierwszym dzieckiem naprawdę wyluzujcie, nie analizujcie każdego grymasu czy płaczu dziecka. Im naprawdę ciężko zrobić krzywdę chyba że ktoś chce celowo.
Np. Przy starszej córce każda rzecz po praniu była prasowania z dwóch stron a teraz pasowała tylko pierwszy tydzień i okazało się ze żadnej wysypki czy kłopotów nie ma ( oczywiście gdyby było to wróciłabym do prasowania ) , wtedy smoczek był dezynfekowqny co 15 min teraz jak faktycznie na coś brudnego upadnie :) i tez nic im nie jest. I odkryłam ze nawet jak porycza się przez 15/20 minut to nic im nie będzie a często same się uspokoją jak zobaczą iż ma każdy płacz nie są brane na ręce. A i najważniejsze Tatuś może i porami zrobić wszystko tak samo ( no prawie :)) dobrze jak my. Oprócz cyca oczywiście.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry