reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Marlenka ohh :O spora beta :) będzie wszystko dobrze! :)
Ja dzisiaj nie mogłam wgl przejść po sklepie... :( tak mi przeszkadzał zapach jabłek :/
 
reklama
Sojnabig czekam na obchod

Marlenka ciekawe czy zobaczysz serduszko. Oby było Dobrze. Beta dobrze wróży. Myśl pozytywnie
 
Becka. Mnie lekarz nastraszyl że ciąża mam że być obumarla. Ale mam nadzieję że jeszcze wszystko ok jest. Od dwóch dni mam mdłości. Jak narazie zapachy mi nie przeszkadzają
 
Mam nadzieję. Miałam trochę komplikacji na początku i bardzo się wystraszyłam. Jak narazić wszystko przeszło. Czuję się dobrze. Żeby dobrze było i z dzidziusiem. Ale strach ogromny chyba dzisiaj nie zasnę
 
Sojnabig, daj znać po obchodzone !!! Będzie dobrze innego wyjścia nie ma :-)


Beti cieszę się ze wizyta udana tez nastepna wizyte mam na początku marca :-)


Nevka ja jakoś nie mam zachcianek ale czasami czuję ścisk w żołądku i robię się głodna za to odrzucilo mnie od słodyczy :-)


Marlenkaxxx super masz bete ;-) jutro na pewno zobaczysz bijące serduszko i tego Ci zycze :-)



Dziewczyny moja tesciowa też czasami wyskakuje z takim tekstami ale ja olewam bo widzimy się 3 razy w roku a jak już nie mogę wytrzymać i słyszę coś w tym stylu : ja jak byłam w ciąży pracowałam do 8 mc dodatkowo w polu robilam to jej odpowiadam,że kiedyś się jeździło wozem drabiniastym zamiast autem za papierem do tyłka czekało się pół dnia więc co mamy się uwsteczniac czy iść z duchem postępu i przestaje głupio mówić ;-)
 
reklama
Do góry